• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

P.Unity

P.UNITY Z PREMIEROWYM MATERIAŁEM "NO CODES" W GDYNI!

Prawdopodobnie jedyny w Polsce projekt tak konsekwentnie kultywujący soulowe i funkowe tradycje w formie charakterystycznej dla obu gatunków na żywo, w dziesięcioosobowym składzie, bez komputerów.

jazz - koncerty w Trójmieście


P.Unity wyrosło z garażowych projektów Macieja Sondija i Jędrzeja Dudka, z czasem powiększając swoją liczebność i możliwości brzmieniowe. Warszawska grupa stała się punktem muzycznej wymiany artystów, realizujących własne projekty na scenie alternatywnej (m.in. beluga stone, Saturn JazzBand, Sara Her Music) i współpracujących z mainstreamem (m.in. Brodka, Rosalie, WaluśKraksaKryzys, Skalpel, Otsochodzi).

Pozostając pod potężnym wpływem dorobku George'a Clintona i Parliament/Funkadelic, P.Unity łączy inspiracje neo-soulem spod znaku D'Angelo, nowym i starym rapem, soft-psychodelicznym brzmieniem Connana Mockasina czy Nicka Hakima, jednocześnie nie ukrywając jazzowego wykształcenia dużej części składu.

Zespół przez kilkanaście lat swojej działalności współpracował z Michałem Urbaniakiem, Hadesem i Kubą Knapem, grając po drodze w klubach i na największych festiwalach w kraju od Openera i OFF'a, po Pol'and'Rock i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

P.UNITY TO:

Jędrzej Dudek głos
Maciej Sondij gitara
Miłosz Oleniecki klawisze
Rafał Dutkiewicz perkusja
Adrian Manowski bas
Weronika Grzesiewicz głos
Sara Jaroszyk głos
Michał Łuka saksofon
Radek Nowak trąbka
Witek Haliniak puzon

Line-up:
19:00 - BRAMKA
19:3O - SUPPORT -> NAJAW
20:00 - P.UNITY

Bilety: 50 zł (I pula) / 60 zł (II pula) / 70 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: going

SERIO, WARTO.
DO ZOBACZENIA POD SCENĄ

#oipmafia

Opinie

Sprawdź się

Pierwszą polską nazwą Muzeum Narodowego w Gdańsku było: