stat
Impreza już się odbyła

Na bezdrożach Azji

Plama Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie podróżnicze z Beatą Lallą Jakuszewską w ramach cyklu "Na krańcach świata".

w każdy czwartek (od 01.04 do 25.06.2020), godz. 18:00

Wstęp wolny
kwi 18

sobota, godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Za siedmioma górami i siedmioma lasami. W dżungli, na małej wyspie czy miasteczku, którego nazwa nie pojawia się w żadnym przewodniku - wszędzie tam mieszkają ludzie, których historie i codzienność układają się w barwną opowieść o podróży po 10 krajach Azji.

Beata Lalla Jakuszewska odwiedziła 50 krajów. Najbardziej ceni sobie poznawanie ludzi, nowych kultur i lokalnych przepisów kulinarnych. Prowadzi blog www.lalla.pl.

O sobie: Mam na imię Beata, choć w internecie jestem bardziej znana jako Lalla. Dostałam to imię w Afryce, wędrowało ze mną po Indiach, gdzie tamtejszy miłośnik sanskrytu odkrył przede mną jego głębię: Lalla = Enjoy your life! - powiedział. Podróżuję od kilkunastu lat - najpierw samotnie, później z Łukaszem, którego poznałam, gdy mieszkałam na Saharze, a od 2017 roku dodatkowo z małą Idą. Od ponad 10 lat prowadzę ten prawdopodobnie najstarszy kobiecy blog podróżniczy w Polsce. Opowiadam o podróżach na największych podróżniczych festiwalach w Polsce.

Podróżuję, ale nie tylko. W międzyczasie ukończyłam dwa kierunki studiów magisterskich - między innymi psychologię, rozwinęłam zawodowo skrzydła i zamieszkałam na Saharze (pół roku) i w Bangkoku (ponad 2 lata). Staram się realizować hasło: "Nogami po ziemi, z głową w chmurach". Rozwijam się, uczę, pracuję i realizuję marzenia!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który znany polski pisarz zamieszkał niedawno w Brzeźnie?