Patronat

Musical Co Ty Powiesz - spektakl gościnny (53 opinie)

musical teatr dla dzieci
Bilety
Kup bilet 35 - 40
kasy:
58 351-01-01
wystawia:
Akademia Artystyczna
data premiery:
11 października 2019
8.2 34 oceny 1 10
 • Bilety
  Cena normalna: 40 zł
  Cena ulgowa: 35 zł
  Kup bilet
  sty 21
  Czwartek, 21 stycznia
  godz. 9:00, 11:30, 18:30
  Lokalizacja
  Teatr Szekspirowski
  Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
 • Bilety
  Cena normalna: 40 zł
  Cena ulgowa: 35 zł
  Kup bilet
  sty 22
  Piątek, 22 stycznia
  godz. 9:00, 11:30, 19:00
  Lokalizacja
  Teatr Szekspirowski
  Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1

Informacja o biletach

Gdański Teatr Szekspirowski
CENA BILETÓW - 40 zł normalny, 35 ulgowy

Rezerwacje i sprzedaż biletów: +48 535624186

Musical Co ty powiesz

Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza- tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej ŻYCIEM. Uszyta na miarę Chwała w Musicalu zaprasza ogniem szaleństwa światła, tańca, muzyki, śpiewu, akrobacji powietrznych, gimnastyki artystycznej na ucztę, gdzie każdy będzie mógł skosztować zbiór zasianych ziaren, owoców opływających dźwiękami miłości. Zobaczymy CO TY POWIESZ.

MUSICAL CO TY POWIESZ to nowa produkcja Akademii Artystycznej. Całość dzieła według autorskiego scenariusza tworzą pracochłonne, ręcznie wykonane kostiumy, scenografia złożona z artystycznych rekwizytów i akrobatycznych konstrukcji oraz muzyka o oryginalnym jazzowym zabarwieniu. Scenariusz oraz teksty utworów trafią zarówno do młodego, jak i do dojrzałego widza. Choreografie pełne tańca i akrobacji zabiorą widza w świat różnobarwnych emocji, a obrazy na długo pozostaną w pamięci.

Premiera MUSICAL'U CO TY POWIESZ jest wydarzeniem z cyklu Made in Gdańsk Musical, które ma na celu dawać mieszkańcom Gdańska i okolic prawdziwy musical na najwyższym poziomie, przekazywać dobre wartości oraz pobudzać cały wachlarz emocji bez względu na możliwości finansowe, przekonania, czy nawet uprzedzenia, co do sztuki w jakiejkolwiek formie.

Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia: Magdalena Nitka
Muzyka, produkcja muzyczna: Michał Ciesielski
Przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak - Pruś
Kostiumy: Magdalena Nitka, asysta Monika Rudnicka
Scenografia: Maciej Nitka
Rekwizyty artystyczne: Sara Pachowicz
Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni

Występuje Balet Akademii Artystycznej

Poprzednia produkcja:
http://akademiaartystyczna.com/musicalkosmos/Reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=Z5U4K9QT-xg

Recenzja Trojmiasto.pl

Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz" Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz"

Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz" (20 opinii)

Rok temu na scenie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego gdańska Akademia Artystyczna wystawiła...

12 października 2019

Opinie (53) 2 zablokowane

 • Mieszane uczucia

  Spektakl ma wiele do zaoferowania pod względem fabuły, aranżacji oraz układów tanecznych. Niestety wykonanie piosenek przez młodych artystów pozostawia wiele do życzenia (w niektórych momentach ciężko było słuchać tych fałszów). Bardzo ciekawie przestawiona baśń, piękne stroje, zakończenie i muzyczny motyw przewodni wpadający w ucho. Szkoda, że tak ciekawy spektakl został okraszony tak słabiutkim wokalem aktorów.

  • 0 0

 • Wspaniałe, pełne ducha widowisko

  Zastanawiam się nad aktualny pojęciem piękna? Co jest piękne? Wykreowane sztuczne show na TVN? Mam wykształcenie muzyczne i tak, zgadzam się pojawił się gdzie nie gdzie fałsz, może wypadek przy pracy, może nie, ale było to żywe, prawdziwe... Taniec na najwyższym poziomie, muzyka kostiumy przesłanie, prawda! Dziękuję, ja widziałem tam prawdę!

  • 6 1

 • Jak najwięcej takich przedstawień (1) (opinia sprzed 1 roku)

  Piękny spektakl. Wspaniałe przeżycie artystyczne i duchowe. W dzisiejszym świecie wypełnionym tandetą i chłamem, potrzeba takich wydarzeń, które mają sens i przesłanie, które przypominają nam o tym, że wartości to nie tylko puste słowo, że życie to nie zabawa. Żeby osiągnąć prawdziwe szczęście potrzeba harmonii, harmonii życiowej i duchowej.
  Życie jest nam dane nie po to byśmy je roztrwonili ale po to, żeby miało jakiś sens, przynosiło radość (nie taką pozorną-tańce, hulanki, swawola) i szczęście. Byśmy potrafili dzielić się tym co w życiu najważniejsze miłością. To wszystko wyniosłem z Teatru Szekspirowskiego po obejrzeniu Co Ty Powiesz.
  Odnoszę wrażenie, że wszechobecna degrengolada zyskuje powszechną akceptację. Zaczyna hołdować się brzydocie, głupocie a wszystko co piękne i wartościowe jest przestarzałe, niemodne, brzydkie albo używając bardzo modnego dziś słowa - zaściankowe.
  Krytykanctwo i tak zwany hejt, jest dziś w modzie, bo każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie, bez konsekwencji i anonimowo. Myślę, że jest to nowy sposób leczenia własnych frustracji.
  Kończąc napiszę tylko jedno słowo - Polecam !!!

  • 11 2

  • Artystyczne piękno

   Zgadzam się! Bardzo dobrze napisane, niestety aktualnie plastikowa błyszcząca tandeta przewyższa wszelkie wartości... a warto się zatrzymać.

   • 2 0

 • Nieporozumienie (3) (opinia sprzed 1 roku)

  Rzadko kiedy wypowiadam się aż w takim tonie, ponieważ zawsze staram się docenić wkład pracy i zaangażowanie włożone przez wszystkich twórców spektaklu,natomiast po wczorajszym odebrało mi mowę i to bynajmniej nie z wrażenia. Przekaz nijaki, pomimo zapewne konkretnej koncepcji - zbyt banalny dla dorosłego widza, nazbyt chaotyczny dla dziecka. Niestety wylonily się wszystkie braki "artystów"- brak dykcji, ekspresja na poziomie gimnazjalnym, fałszowanie podczas partii wokalnych i zagubienie synchronizacji w trakcie fragmentów tanecznych. Powtarzajacy się przez cały spektakl motyw muzyczny nuzyl. Uważam, że jeśli bilety oscylują w granicach 70zl ,a potem widz ogląda taki "twór " ,to po prostu czuje się oszukany. W TW za bilet płaci się nieporównywalnie mniej,a ogląda się na scenie niejedno mistrzostwo sztuki teatralnej,ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Wczorajsze entuzjastyczne owacje i spazmatyczne okrzyki rodzin młodych twórców nie powinny miec miejsca -utwierdzaja tych ludzi w przekonaniu,ze to,co zrobili było fenomenalne, a było amatorstwem. Być może kiedyś ci ludzie faktycznie będą odpowiednio przygotowani żeby występować na teatralnych deskach (czego im życzę), natomiast na chwilę obecną ogladajmy i nagradzajmy oklaskami tych,którzy na to prawdziwie zasługują.

  • 17 10

  • Jak wyżej. (1) (opinia sprzed 1 roku)

   Zgadzam się z powyższą opinią w całości. Dodam jeszcze od siebie, że blackouty między scenami to 25% spektaklu. Coś co mogło zagrać i być wykorzystane jako atut, tutaj było po prostu przerwami technicznymi. Całość niespójna, niejasna dla młodego widza. Brak konsekwencji. Nie obwiniam w żaden sposób obsady, ponieważ jest to młodzież w trakcie nauki tej profesji. Obwiniam dorosłych, którzy maczali w tym palce. Brak podstawowego warsztatu aktorskiego z zakresu dykcji, emisji, interpretacji. Wszystko na zasadzie "Co nie dogram to dowyglądam". Szkoda dzieciaków, które włożyły dużo pracy w efekt końcowy a wszystko zepsute przez indywidualne ambicje dorosłych.

   • 4 2

   • Popieram

    W pełni się zgadzam. Chciałam wyjść.

    • 0 3

  • Zgadzam się. Chciałem wyjść w trakcie

   • 1 1

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz"

  Strona muzyczna (2) (opinia sprzed 1 roku)

  Wielkie brawa dla Akademii
  Zaangażowanie takiej klasy kompozytora jak Michał Ciesielski świadczy o wielkiej mocy organizatorów
  Muzyka była spójna z ideą spektaklu , świadczy to o dobrym porozumieniu twórców musicalu z kompozytorem
  Czekam na następne dzieła

  • 18 12

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz"

   Muzyka kapitalna

   Tak, muzyka to absolutnie mocna strona!

   • 2 0

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Geometryczna bajka muzyczna. O musicalu "Co ty powiesz"

   Zgadzam się (opinia sprzed 1 roku)

   Muzyka fenomenalna - oryginalna oraz nieoczywista.

   • 4 0

 • Warto samemu zobaczyć!

  Niesamowite jest to, ile ten musical wzbudza kontrowersji! Polecam zobaczyć, aby mieć swoje zdanie! Musical ma piękny przekaz, otwiera serce! Ja dziękuję za emocje, za chwilę refleksji oraz chętnie zobaczę jeszcze raz, bo uważam, że nie był chaotyczny, jednak działo się tyle, ze faktycznie były momenty, że człowiek nie wiedział, gdzie patrzeć, miało to jednak sens...

  • 5 1

 • Baśniowo, oryginalnie i kolorowo (1) (opinia sprzed 1 roku)

  Wbita w fotel odleciałam.
  Minimalistyczna ,oryginalna sceneria rekwizytow (cudne drzewko) , kolorowe kunsztownie wykonane stroje , młode szaleństwo na scenie, piękne teksty i muzyka. Przesłanie pondczasowe warto przypominać ludziom w każdej formie.
  Brawo dla Akademii pomysł niesłychanie świetny, młodzi wykonawcy kapitalni.
  Po prostu się wzruszyłam.
  Po to przychodzi się na spektakle.
  Gratuluję i Życzę dalszych sukcesów.

  • 11 1

  • Serio?

   Rozumiem że napisała to jakaś mamuśka jednego z aktorów.

   • 0 1

 • Tragedia

  Naprawdę staram się doceniać wkład i zaangażowanie aktorskie ale tu się nie da! co ty powiesz, powiem jedno: żenada! Gra aktorska na poziomie szkolnym. Jeśli jest to musical to wymaga się od osób w nim występujących chociaż minimum słuchu i barwy głosu. Fałszowali tak, że uszy więdły. Brak dykcji, wady wymowy, brak spójności w przekazie. chaos i amatorskie dekoracje sceniczne. Był to najgorszy z całym przekonaniem musical na jakim byłam ze swoim dzieckiem. Bilety powinny być darmowe bo 40zł za taką amatorszczyznę to zdecydowanie za dużo!

  • 3 5

 • Niesamowite!

  Byłam dzisiaj, z dziećmi! Reagowały, śmiały się, podziwiały, zrozumiały przekaz. Mogliśmy potem wspólnie rozmawiać o wrażeniach. Piękna, widowiskowa baśń, naprawdę polecam! A i kolorowanki cudne - już zużyte! :)

  • 4 1

 • Pełen nadziei (opinia sprzed 1 roku)

  Myślę, że spektakl wzbudza tak skrajne opinie niestety przez problemy z odbiorem głosu. Kto bardzo chciał, to sens przesłania usłyszał, lub poczuł, kto nie, to faktycznie ma powody do negatywnych komentarzy. Utwory niekiedy były za głośno, głosy aktorów za cicho. Stroje, choreografie, akrobacje oraz muzyka zrobiły jednak na mnie tak duże wrażenie, że pozostaje mi jedynie mieć nadzieję, że twórcy spektaklu wezmą sobie wszystkie te komentarze do serca i dopracują, to co nie zadziałało. I będzie arcydzieło! Do dzieła!

  • 11 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery