• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mundinova | koncert w ramach festiwal Between.Pomiędzy

W ramach Festiwalu Rozproszonego Between.Pomiędzy zapraszamy do Sopotu na koncert performatywny Mundinova! To kameralne widowisko w subtelny sposób oddziałuje na widza poprzez słowo, dźwięk i obraz. Usłyszą Państwo kompilację utworów z dwóch autorskich albumów zespołu, z pogranicza piosenki lirycznej, jazzu i muzyki świata. Nie zabraknie też kilku kompozycji szerzej znanych, które były zawiązkiem twórczej drogi Mundinova.

cze 27

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
lip 21

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 157 - 273 zł
Kup bilet
Koncert wzbogacony będzie wizualizacjami, odtwarzanymi na żywo, na które składać się będą multimedialne obrazy oraz fragmenty teledysków, tworzone przez ostatnie lata dla Mundinova przez cenionych Artystów sztuk wizualnych: Dominikę Rutę, Mirę Żelechower-Aleksiun, Barbarę Naporę, Ewę Kutylak oraz Iwonę Bandzarewicz.

jazz - koncerty w Trójmieście


 Głos: Dorota Kołodziej
 Kontrabas, gitara basowa: Marzena Cybulka
 Gitary: Michał Wilczyński

Artyści spotkali się w 2017 roku z zamysłem, by tworzyć własny muzyczny język, w którym warstwa liryczna jest traktowana na równi ze współbrzmieniem. Zestawienie emocjonalnego głosu z około- jazzowymi harmoniami, przeplatanymi inspiracjami world, doprowadziło do eksplozji muzycznych kolorów, indentyfikowanych jako indie jazz/muzyka alternatywna. W lipcu 2020 roku zespół zadebiutował albumem W drodze, nakładem wydawnictwa Mundi Art, z gościnnym udziałem Dariusza Kaliszuka (perkusja, instrumenty perkusyjne) oraz Mateusza Szemraja (oud, rubab, baglama).W grudniu 2022 roku ukazał się drugi album Mundinova pt. Fantom z gościnnym udziałem Szymona Miśniaka, Michała Żaka (Lautari, Prusinowski Trio) oraz Marcina Raka (EABS, Błoto).

Więcej informacji na temat Festiwalu Between.Pomiędzy można znaleźć na stronie internetowej (https://www.between.org.pl) lub na profilu Between.Pomiędzy na Facebooku (https://www.facebook.com/Between.Pomiedzy)

Opinie

Sprawdź się

W jakich latach dyrektorem Teatru Wybrzeże był Maciej Nowak?