• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

ŁAŹNIA Dostępna online

Cykl dostępnych wydarzeń kulturalnych online powstał przede wszystkim z myślą o tych, którzy mają do niej utrudniony dostęp. Prezentowane oprowadzania wzbogacone są o napisy, audiodeskrypcję oraz tłumacza PJM

Łaźnia dostępna online umożliwia zwiedzanie aktualnie prezentowanych wystaw oraz zapoznanie się z bieżącymi działaniami instytucji, nawet w czasie, w którym nie możecie być tutaj z nami osobiście.

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska (02.10.2020)
O projekcie oraz poszczególnych jego obiektach opowiada Rafał Lis. Oprowadzanie powstało w ramach Festiwalu Kultury bez Barier.
LINK

Oprowadzanie w PJM po obiektach Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska (19.06.2020)
O projekcie oraz poszczególnych jego obiektach opowiada Ania Szynwelska oraz Kinga Jarocka. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz.
LINK

Oprowadzanie po wystawie Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło z tłumaczem PJM (12.06.2020)
Oprowadzanie po wystawie Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Po wystawie oprowadza Krzysztof Gliszczyńki. Tłumaczenie na PJM prowadzi Alicja Szurkiewicz.
LINK

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło (05.06.2020)
Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie Koncepcja Obrazu - Twórcy Galerii Koło, która została otwarta ponownie w dniach 22.05-28.06.2020 w CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie. Artyści, którzy są wystawiani to: Jan Buczkowski, Krzysztof Gliszczyńki, Dominika Krechowicz, Maciej Sieńkowski i Krzysztof Wróblewski. Audodeskrypcję prowadzi Rafał Lis.
LINK

Oprowadzania online po wystawach dla grup o specjalnych potrzebach realizowane są w zakresie zadania "Dolne Miasto. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku" oraz w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?