• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

L.U.C., Bisz, Maria Sadowska & Rebel Babel Ensemble (2 opinie)

L.U.C. Xxanaxx, Dereszowska, Sadowska, Kumorek i Bisz wraz z orkiestrą Rebel Babel Ensemble otworzą "czerwone muzyczne schody" przy Gdyńskim Centrum Filmowym. Tego lata zapraszają na trzy wyjątkowe koncerty, które zarejestrują studenci Gdyńskiej Szkoły Filmowej.

W Gdyni rusza nowa seria koncertowa "GSF on Stairs", wspólna inicjatywa dyrektora Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Jerzego Radosa, oraz kompozytora oraz tekściarza, laureata Paszportu Polityki, Łukasza L.U.C. Rostkowskiego. W plenerze, na czerwonych schodach przy Gdyńskim Centrum Filmowym odbędą się będą koncerty, których gospodarzem będzie międzynarodowa, nieograniczona orkiestra Rebel Babel Ensemble. Zespół podróżuje po świecie, łącząc młodych muzyków z lokalnych orkiestr i Big Bandów z wybitnymi zawodowcami z branży muzycznej.

jazz - koncerty w Trójmieście


Już 20 lipca 2019 roku cykl otworzy L.U.C. z Biszem i Marią Sadowską. Z kolei 17 sierpnia na "czerwonych schodach" pojawi się Xxanaxx, a 20 września - podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - Rebel Babel Film Orchestra zagra utwory Krzysztofa Komedy, a zaśpiewają Anna Dereszowska i Magda Kumorek. Artyści zaprezentują swoją twórczość wzbogaconą o orkiestrowe aranże oraz jeden ulubiony utwór bądź dekonstrukcję fragmentu muzyki z historii polskiego kina.

Wszystkie wydarzenia, w których popkultura spotka się z polską muzyką filmową, zarejestrowane zostaną przeze studentów gdyńskiej Filmówki, a następnie opublikowane na kanałach Szkoły oraz LUCfilms.

Program
Czerwone schody przy Gdyńskim Centrum Filmowym

20 lipca godz. 21:30
L.U.C. Bisz Maria Sadowska & Rebel Babel Ensemble

17 sierpnia godz. 20:00
Xxanaxx & Rebel Babel Ensemble

20 września godz. 18:00
Magdalena Kumorek, Anna Dereszowska & Rebel Babel Ensemble


Wkrótce na platformach społecznościowych L.U.C. i Gdyńskiej Szkoły Filmowej ruszy konkurs, dzięki któremu każdy będzie miał szansę zaprezentować swój talent, a finalnie wystąpić podczas wspólnego koncert z RBE i ulubionymi artystami.

Rebel Babel Ensemble to międzynarodowy projekt łączący muzyków, solistów i kompozytorów. W ciągu 3 lat działalności spotkał już 10.000 muzyków od Lwowa i Mińska przez Polskę, Szwecję, Niemcy, Hiszpanię, Portugalię aż po San Francisco.

Projekt "Rebel Babel. GSF on Stairs" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa".

www.rebelbabel.com

Opinie (2)

 • Tylko GSXR 1100 :)

  • 0 0

 • beznadziejne miejsce!

  obok jest muszla koncertowa niewykorzystana to się gnieżdżą w takiej norze gdzie nie dość że miejsc jak na lekarstwo to i dookoła mało widać z drugiego rzędu już zerowa widoczność. A do tego ustawili jeszcze ściankę do zdjęć czym zasłonili dodatkowo jedną stronę. Nawet jak się patrzyło prosto to zasłaniały reflektory, namiot dzwiękowca a z boku w połowie zasłania drzewo. beznadzieja!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co według pradawnych wierzeń robią zwierzęta w wigilię świąt Bożego Narodzenia?