• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert z cyklu "Cantus Mare"

Zapraszamy na kolejne spotkanie w cyklu ,,Cantus Mare", w sobotę, 4 maja o godz. 18.00. Na majowym koncercie będzie można posłuchać duetu: Elżbieta Rosińska - akordeon i Mirosław Pachowicz - fagot.

sie 9

piątek, godz. 20:15

bilety 50 zł
ulgowy 35 zł
sie 11

niedziela, godz. 16:30

bilety 20 - 30 zł
Program:
Jan Sebastian Bach Chorał ,,Wachet auf, ruft uns die Stimme"
Gabriel Faure ,,Pavana"
Johann Ernst Galliard Sonata F-dur
Ivano Battiston ,,Notturno e Umoresca"
Bogdan Dowlasz ,,Zodiacus. Opus horoscopicum"

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Ideą cyklu jest prezentacja zespołów kameralnych Wybrzeża zarówno znanych, od lat występujących na scenach, jak i tworzonych przez utalentowanych muzyków rozpoczynających karierę. Organizatorzy zadbali o dużą różnorodność wykonawców, jak i gatunków muzyki - widzowie będą mogli posłuchać duetu harfowego, tria barokowego z historycznymi instrumentami, a także muzyków specjalizujących się w muzyce współczesnej, czy jazzowo-folkowej.

Koncerty wzbogacane są komentarzem wprowadzającym w specyfikę epoki, twórczości kompozytora, czy też gatunku muzycznego. Prowadzi je redaktor Konrad Mielnik, znakomity propagator muzyki.

Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenia odbywają się dzięki finansowaniu przez Miasto Sopot i Województwo Pomorskie, a organizatorami są Fundacja Gdański Festiwal Muzyczny i Parafia Ewangelicko-Augsburska Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Opinie

Sprawdź się

Największą inicjatywą budowlaną w historii polskiego muzealnictwa morskiego jest...?