• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koktajl Artystyczny: Bellcanti - Nie kochać w taką noc to grzech

W niedzielę, 17 marca Klub Marynarki Wojennej zaprasza na Koktajl Artystyczny w Riwierze - Koncert Zespołu Bellcanti pt. "Nie kochać w taką noc to grzech". Początek o godz. 17.00, w sali kolumnowej Klubu.

mar 9

sobota, godz. 18:00

bilety 10 zł
ulgowy 10 zł
przedsprzedaż 10 zł
Kup bilet
mar'25 15

sobota, godz. 18:30

bilety 79 - 249 zł
Kup bilet
Bellcanti to zespół muzyczny składający się z trzech sopranistek, które połączyła przyjaźń i wielka pasja do muzyki. Wyjątkowe trio tworzą Magdalena Chmielecka, Maria Malinowska oraz Karolina Sołomin. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i osiągnięcia artystyczne. Posiadają w swoim repertuarze najbardziej znane i lubiane sopranowe arie operowe, operetkowe jak również utwory muzyki rozrywkowej, które wykonują w niecodziennych aranżacjach na trzy soprany. Zespół Bellcanti powstał w czerwcu 2017 roku. Jako zespół mają na koncie wiele sukcesów - m.in. koncert z repertuarem z dwudziestolecia międzywojennego w Muzeum II Wojny Światowej oraz w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Pod patronatem Opery Bałtyckiej wystąpiły także z serią koncertów z muzyką francuską w ramach święta Fête de la musique w hotelach sieci Sofitel. Współpracują z wieloma wybitnymi muzykami i zespołami - Orkiestra Kameralna Progress, The Film Harmony Orchestra, Kwartet Opera, Marcin Mirowski, Mateusz Lipiński, Liana Krasyun-Korunna, Aleksandra Dąbrowska, Paweł Nowak.

koncerty w Trójmieście


- "W operze najważniejszymi głosami są soprany i tenory. Podziw, jakim obdarzamy tenorów jest powszechny, ale także sopran ma dla siebie ważne miejsce w światowej literaturze. Bellcanti to nie tylko estradowy popis wokalistyki, ale także artystyczne show: muzyka, piękne kobiety, fascynujące kreacje artystyczne i trzy głosy, tak różne w swoich barwach, ale połączone razem poprzez intensywność zarówno frazowania, jak i osobowości" - Barbara Żurowska-Sutt.

Informacja o biletach

Wstęp: wstęp wolny, za okazaniem wejściówki.

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 11 lutego od godz. 12.00, w Klubie MW „Riwiera”, ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni, sala kolumnowa.

Opinie

Sprawdź się

Jaką funkcję pełniła Łaźnia Miejska na Dolnym Mieście w Gdańsku w okresie II wojny światowej?