stat

Karuzela Gna

To spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Premierowy koncert największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Chóru Music Everywhere pod dyrekcją Beaty Śnieg. Usłyszycie zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję, aranżacje. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: Biała Armia, Zacznij od Bacha, Cichosza, Nie pytaj o Polskę czy Ludzkie gadanie.

10 - 15 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 179 zł
sie 22

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 79-129 zł
Kup bilet
Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów To równanie zapowiada fenomenalny wynik.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jesteśmy jednym z najmłodszych, prężnie rozwijających się chórów trójmiejskiej sceny artystycznej. Mieliśmy przyjemność współpracować z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych (Steczkowska, Piaseczny, Cugowski, Herbut, Mlynkova, Cerekwicka, Niemen i inni). Uczestniczymy w realizacji projektów telewizyjnych i radiowych. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości publicznych na zaproszenia instytucji kultury i sztuki. Muzykujemy w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

W swoim najnowszym projekcie KARUZELA GNA miksujemy rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Dzięki półtorarocznej pracy mamy nadzieję, że stworzyliśmy niezapomniany show, podczas którego będziemy z Wami świętować nasze dziesięciolecie.

Po dekadzie wspólnego brzmienia nadal zapewniamy, że czas nas uczy pogody. Obiecujemy, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziecie słyszeć w głośnikach wciąż muzyka gra.

Na wydarzenie zapraszamy osoby powyżej 7 lat.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni związane z przeciwdziałaniem COVID-19.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?