stat
Impreza już się odbyła

Karuzela Gna (1 opinia)

To spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Premierowy koncert największych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu Chóru Music Everywhere pod dyrekcją Beaty Śnieg. Usłyszycie zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję, aranżacje. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: Biała Armia, Zacznij od Bacha, Cichosza, Nie pytaj o Polskę czy Ludzkie gadanie.

paź 28

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Czterdziestoosobowy chór, band i autorskie opracowania wybitnych kompozytorów To równanie zapowiada fenomenalny wynik.

jazz - koncerty w Trójmieście


Jesteśmy jednym z najmłodszych, prężnie rozwijających się chórów trójmiejskiej sceny artystycznej. Mieliśmy przyjemność współpracować z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych (Steczkowska, Piaseczny, Cugowski, Herbut, Mlynkova, Cerekwicka, Niemen i inni). Uczestniczymy w realizacji projektów telewizyjnych i radiowych. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości publicznych na zaproszenia instytucji kultury i sztuki. Muzykujemy w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach.

W swoim najnowszym projekcie KARUZELA GNA miksujemy rocka, jazz, pop i muzykę współczesną. Dzięki półtorarocznej pracy mamy nadzieję, że stworzyliśmy niezapomniany show, podczas którego będziemy z Wami świętować nasze dziesięciolecie.

Po dekadzie wspólnego brzmienia nadal zapewniamy, że czas nas uczy pogody. Obiecujemy, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziecie słyszeć w głośnikach wciąż muzyka gra.

Na wydarzenie zapraszamy osoby powyżej 7 lat.

Warunki uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni związane z przeciwdziałaniem COVID-19.

Opinie (1)

  • Koncert rewelacja, Świetna zabawa, udany wieczór

    Chór Music Everywhere znam od jakiegoś czasu i uważam, że bardzo poprawili poziom śpiewu, słychać ogrom pracy i ilość prób włożonych w doskonalenie się.
    Koncert rewelacja, repertuar to utwory wszystkim doskonale znane w zaskakujących aranżacjach, do pośpiewania, potupania nóżką; świetnie się ich sluchało. Poza tym w końcu wyglądali super na scenie jeśli chodzo o stoje. (Nie w jakiś dlugich spódnicach szytych niczym ze starych zasłon)
    Ten koncert to propzycja dla tych którzy chcą spędzić miły wieczór przy świetnej muzyce.

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Festiwal literatury, podczas którego przyznawana jest Nagroda Literacka Miasta Gdańska to: