• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jazz jam session: Gos & Hadrych | Between.Pomiędzy

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. Gospodarzem wieczoru w ramach festiwalu BETWEEN. POMIĘDZY będzie perkusista Michał Gos, który zaprosił do wspólnego muzykowania Krzysztofa Hadrycha.

maj 23

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
maj 25

sobota, godz. 12:00 - 19:30

Gdańsk, ul. Lawendowa
Wstęp wolny
 
Michał Gos prezentuje własny i bardzo wszechstronny styl gry na perkusji. W roku 2004 prezentował się w autorskim projekcie na festiwalu Warszawska Jesień. Ma na swoim koncie współprace z takimi muzykami jak: Tomasz Gwinciński, Andrzej Izdebski, Peter Kowald, Assiff Tsahar, Jacek Majewski, Zdzisław Piernik, Piotr Pawlak, Mikołaj Trzaska, Ryszard Tymon Tymański, Olgierd Walicki i inni oraz koncerty na wielu liczących się imprezach w kraju (także na festiwalach, m.in. Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock) i zagranicą (Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP wPetersburgu, Art Genda w Sztokholmie).

jazz - koncerty w Trójmieście


Więcej informacji na temat Festiwalu Between.Pomiędzy można znaleźć na stronie internetowej (https://www.between.org.pl) lub na profilu Between.Pomiędzy na Facebooku (https://www.facebook.com/Between.Pomiedzy)

Opinie

Sprawdź się

W 2019 roku w ramach festiwalu Literacki Sopot pisarz znany na całym świecie wystąpił w spektaklu swojego autorstwa. O kim mowa?