• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala wręczenia nagród na XVII Festiwalu Integracji Artystycznej "POZAPOZY"

Zapraszamy na XVII Festiwal Integracji Artystycznej "POZAPOZY" 3 października 2023 r. w Europejskim Centrum Solidarności.

Festiwal "POZAPOZY" to największa w województwie pomorskim impreza artystyczna promująca twórczość osób niepełnosprawnych i umożliwiająca Im pełne uczestnictwo w życiu kulturalnym. Wydarzenie skierowane jest do osób z różnym rodzajem i stopniem niepełnosprawności, artystów różnorodnych dziedzin, aby dzięki sztuce mogli wyrazić siebie, swoje marzenia i osiągnięcia.

Gala finałowa odbędzie się 3 października o godz. 12.00 w sali widowiskowej Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Swoje dokonania artyści zaprezentują w 4 kategoriach - muzycznej, teatralnej, plastycznej i fotografii. Na scenie wystąpią indywidualni soliści, zespoły muzyczne, grupy teatralne. Przyjęta forma organizacji imprezy da możliwość artystom amatorom zaprezentowania własnych talentów i umiejętności przed zebraną widownią, ocenie przez profesjonalne jury. Integralną częścią występów na scenie będzie wystawa prac plastycznych i fotografii nadesłanych na konkurs w sąsiadującej, historycznej Sali BHP w Gdańsku. Prace oglądać można już od 4 października.


strona wydarzenia: www.facebook.com/POZA-POZY-Festiwal-integracji-artystycznej

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz PFRON - Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Znany trójmiejski zespół, który nagrał utwór "Ciągnik" to: