• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Duet Kitowska / Radkiewicz

Serdecznie zapraszamy 5 czerwca o godz. 19.00 na koncert wyjątkowego duetu wokalno-gitarowego KITOWSKA/RADKIEWICZ.

w każdy piątek (od 01.07 do 26.08.2022), godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 43 zł
ulgowy 32 zł
Kup bilet
maj'23 27

sobota, godz. 13:00

bilety 60 - 80 zł
Kup bilet
W programie:
C. Monteverdi
F. Schubert
H. Villa-Lobos
M. Castelnuovo-Tedesco
B. Marusik

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Szczegóły na:
http://www.facebook.com/oblackiecentrum
www.facebook.com/kitowskaradkiewicz

KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIELOFUNKCYJNEJ

WSTĘP WOLNY

NATALIA KRAJEWSKA - KITOWSKA / sopran liryczny
Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Laureatka I miejsca w kategorii śpiew operowy na Międzynarodowym Konkursie Iscart International Music Competition, Lugano, Szwajcaria, 2021. Zdobyła także I miejsce w Konkursie na Najciekawszą Osobowość X Międzynarodowego Operowego Forum Młodych w Bydgoszczy przy BFO.

Swoje umiejętności wokalne oraz sceniczne doskonaliła podczas mistrzowskich kursów wokalnych i interpretacyjnych prowadzonych przez wybitnych pedagogów i śpiewaków. Współzałożycielka zespołu muzyki klasycznej Les Femmes, w którym prowadzi swoją działalność zawodową. Z zespołem Les Femmes zdobyła I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Da Capo International Music Competition / kategoria Ensembles, Rumunia 2021, oraz uzyskała dojście do finału na Międzynarodowym Konkursie Cadenza Contest, Włochy 2021 / kategoria Ensembles. Z Les Femmes zrealizowała około 500 wydarzeń artystycznych (koncertów i spektakli). Od roku współpracuje z gitarzystką Moniką Dżułą-Radkiewicz realizując kameralne koncerty muzyki klasycznej.

MONIKA DŻUŁA RADKIEWICZ / gitara
Ukończyła z wyróżnieniem klasę gitary w Akademii Muzycznej w Gdańsku pod kierunkiem prof. Jana Paterka i mgr Emilii Majewskiej. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych kursach gitarowych w kraju i za granicą. Doktorat obroniła w swojej macierzystej uczelni, w której obecnie jest wykładowcą prowadzącym klasę gitary i kameralistyki. Bierze udział w projektach solowych, kameralnych (m. in. z gitarzystką Dorotą Szyperską, flecistką Dorotą Pawlus, wokalistką Natalią Krajewską-Kitowską) i z orkiestrami, jej nagrania ukazały się m.in. na płytach Koncert Gdański i Mea z muzyką Krzysztofa Olczaka. W 2021 roku wydała swoją pierwszą płytę z kompozycjami solowymi i kameralnymi gdańskich kompozytorów Guitar Mosaic. Z pasją organizuje warsztaty i koncerty zachęcając gitarzystów do twórczej aktywności.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Statek S/S Sołdek był: