• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Czerwony Kapturek

teatr dla dzieci
kasy:
58 341-94-83, 601-628-377
wystawia:
Miejski Teatr Miniatura
czas trwania:
45 min.
data premiery:
27 stycznia 2024
9.0
1 ocena
"Czerwony Kapturek"

Grupa wiekowa: 4-7 lat
Miejsce: Scena Kameralna Teatru Miniatura

"Czerwony Kapturek" to opowieść wywodząca się z tradycji ustnej i rozpowszechniona w całej Europie. Do dziś pozostaje jedną z ulubionych baśni dla dzieci. Pierwszym autorem, który spisał swoją wersję tej opowieści, był Charles Perrault, a proponowany przez niego morał był jasny - "uważajcie na obcych". W swojej kameralnej adaptacji pochodzący z Chile wszechstronny artysta David Zuazola przenosi akcję baśni w przyszłość, kiedy na wyniszczonej Ziemi mieszkają ostatni ludzie i dziwne stwory narodzone ze śmieci i zanieczyszczeń.

Przeczytaj także

 • Świnka Peppa, Roblox, teatr, a może astrobaza. Atrakcje na półmetek ferii
  Trwają ferie zimowe 2024 w woj. pomorskim. Jakie atrakcje czekają na dzieci i młodzież na półmetku zimowej przerwy? Pokazy i warsztaty w Hevelianum, impreza urodzinowa ze Świnką Peppą, świat podwodnych eksperymentów - już od piątku na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji i warsztatów. Podpowiadamy, dokąd warto się wybrać, a w naszym Kalendarzu na pewno znajdziecie jeszcze wiele ciekawych wydarzeń.
  2 lutego 2024 (2 opinie)
 • Premiera goni premierę. Początek roku w trójmiejskich teatrach
  "Starotestamentowe Las Vegas", terapia poprzez teatr, rok Gombrowicza, siła kobiet, castingi do kolejnych premier, spektakle operowe i baletowe, lubiane farsy i nagradzane dramaty. Tak zapowiada się początek roku w trójmiejskich teatrach. Sprawdźcie, na co warto się wybrać w najbliższych miesiącach.
  18 stycznia 2024 (14 opinii)
 • Gdańskie propozycje na ferie 2024 dla dzieci i młodzieży
  Niemal 6,5 tys. uczniów będzie mogło wziąć udział w zajęciach i aktywnościach przygotowanych przez szkoły podstawowe w ramach "Akcji Zima" w Gdańsku. Dodatkowo czekają na nich zajęcia, m.in. judo, tenis czy badminton, a także spektakle, warsztaty krawiecko-teatralne, leśne pogadanki i gry terenowe.
  10 stycznia 2024 (3 opinie)

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery