• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

#zostanwdomu z ŁAŹNIĄ - warsztaty edukacyjne online

Warsztaty #zostanwdomu z ŁAŹNIĄ to nowy cykl działań edukacyjnych online powstały, aby wypełnić czas wstrzymania wszystkich stacjonarnych wydarzeń, warsztatów i spotkań.

W każdy wtorek i piątek w mediach społecznościowych CSW ŁAŹNIA znajdziecie dawkę świeżych pomysłów na proste DIY do wykonania w domu, kreatywne propozycje na spędzenie czasu z dzieckiem oraz ciekawe i przede wszystkim dostępne (napisy, audiodeskrypcja, tłumacz PJM) oprowadzania po aktualnie trwających wystawach.

#zostanwdomu z ŁAŹNIĄ daje możliwość zwiedzania instytucji oraz zapoznania się z bieżącymi działaniami edukacyjnymi, nawet w czasie, w którym nie możecie być tutaj z nami osobiście.
Czekamy z utęsknieniem na czas, kiedy to znów wszyscy razem będziemy mogli spotkać się podczas imprez kulturalnych organizowanych przez ŁAŹNIĘ, a tymczasem uważajcie na siebie i #zostanciewdomu z ŁAŹNIĄ.

Znajdziesz nas tu:
STRONA CSW ŁAŹNIA
FACEBOOK CSW ŁAŹNIA
YOUTUBE CSW ŁAŹNIA
INSTAGRAM CSW ŁAŹNIA

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki tytuł nosi wystawa ERGO Hestii w Muzeum Narodowym w Warszawie?