• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

gosha savage x pavlinalitanyuk ENCHANT live Windows 2021

LKW Gallery / ul. Szopy fm synthesis live performance: 19.08.2021, godz. 20:00 Projekt w ramach cyklu Windows 2021. Nowe Zjawiska, kuratorka: Anna Szynwelska.

Szukając odpowiedzi na pytanie Kim jest NIECZŁOWIEK? gosha savage i pavlinalitanyuk przenoszą się w magiczny świat, w którym zacierają się granice między rzeczywistością, wspomnieniami i fantazją. Gosha Savage wykona elektroniczny live act oparty na syntezie fm. Zagra mieszankę zapisanych szkiców melodii z modyfikowanymi na żywo autorskimi barwami brzmień i sporą dawką improwizacji. Występ zostanie uzupełniony o futurystyczne wizualizacje autorstwa Pauliny Litaniuk. Wydarzenie będzie stanowiło preludium do organizowanego przez CSW ŁAŹNIA inPROGRESS 2021.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


gosha savage
Muzyczny projekt Gosi Sawicz, ur. w 1997 r. w Olsztynie producentki muzyki elektronicznej, członkini kolektywu KOROZJA i absolwentki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale grafiki. Jako artystka w swojej twórczości przejawia inspiracje estetetyką niedoskonałości, marzeń sennych i metamodernizmu. Zafascynowana syntezą fm, muzycznie porusza się głównie w obszarach ambientu, industrialu i eksperymentalnej elektroniki. Artystka, listonoszka, sprzedawczyni, order pickerka, kobieta orkiestra. Fanka sentymentów, wróżek i smutku.
 
pavlinalitanyuk
Osoba tworząca, której zainteresowania znajdują się gdzieś pomiędzy eksperymentami audio wizualnymi, sztuką feministyczną i urzeczywistnieniem wszelkich pomysłów pojawiających się w jej głowie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cykl "Gdańsk według..." doczekał się 5 zeszytów. Komu, jak dotąd, nie poświęcono książki w tym cyklu?

 

Najczęściej czytane