stat
Impreza już się odbyła

Życie za życiem

Zapraszamy na koncert "Życie za życiem" z okazji 40 rocznicy narodzin SOLIDARNOŚCI. W czasie koncertu zostaną wykonane nowe, oryginalne piosenki z musicalu "Życie za życiem" Piotra Kotlarza, którego scenariusz w alegorycznej formie odnosi się do walki społeczeństwa polskiego o wolność i demokrację, oraz inne utwory w wykonaniu uznanych wokalistów i muzyków.

Wystąpią:

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Izabela Szafrańska -
finalistka 6 edycji Must Be The Music 2014; Półfinalistka 9 edycji The Voice of Poland 2018 "GODA" czyli Jagoda Wojciechowska - absolwentka wydziału wokalistyki jazzowej (w klasie dr Krystyny Stańko). Laureatka i finalistka wielu Ogólnopolskich i Międzynarodowych konkursów, przeglądów i festiwali - ostatnio: I miejsce i statuetka Swingującego Kruka na XIV Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego "Hot Jazz Spring" w Częstochowie oraz Wyróżnienie w Konkursie na Jazzową Kawiarkę na III Międzynarodowym Cafe Jazz Festival w Radomiu. Wiktor Gabor - student wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, wokalista zespołów Lady Killer oraz 5/6.

Jarosław Wilkołaski
- skrzypek, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Występował w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej oraz Polskiej Orkiestrze Kameralnej. Zespół muzyków w składzie: Mikołaj Basikiewicz - fortepian, Paweł Kasprzewski - gitara, Piotr Guz - gitara basowa Łukasz Łapiński - perkusja. Po koncercie w foyer Sali Koncertowej odbędzie się wernisaż malarstwa: Idee wolności i solidarności w malarstwie i grafice oraz spotkanie przy tradycyjnej lampce wina, kawie i ciasteczkach.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: