stat
Impreza już się odbyła

Życie to sztuka wyboru. Spotkanie #2 z Przemkiem Staroniem

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu
"Życie to sztuka wyboru" x Agnieszka Michajłow w Sztuka Wyboru
//
26 czerwca o godz. 19:00 Agnieszka Michajłow spotka się
z Przemkiem Staroniem.

Świetny etyk i filozof, Nauczyciel Roku 2018. Facet, który ministrom edukacji się nie kłania i łaje ich na każdym kroku. Twierdzi, że istotą edukacji jest magia.
Człowiek, który pokochał siebie i promuje miłość. W konserwatywnej Polsce jawnie mówi, że jest gejem. Lubi młodzież i lubi seniorów. Jednym słowem kosmita! A może jednak „wariat”?

Przemysław Staroń, nauczyciel etyki i wiedzy o kulturze w II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie, wykładowca psychologii rozwoju w Uniwersytecie SWPS i psychologii, filozofii i religioznawstwa na Psychologicznym Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sopocie.
Przemysław Staroń będzie gościem cyklu „Życie, to sztuka wyboru", 26 czerwca o godz. 19.00 w Sztuce Wyboru w Garnizonie w Gdańsku.
Zaprasza Agnieszka Michajłow

//
Agnieszka Michajłow
Ćwierć wieku byłam dziennikarką polityczno- społeczną i pracowałam w Radiu Gdańsk. Przez 25 lat zadałam politykom i innym ważnym ludziom tysiące ciekawych i ważnych pytań. Byłam wielokrotnie nagradzana. W 2019 roku wiatr polityki przeniósł mnie ze strefy radiowej do strefy komunikowania. Wciąż jednak jestem głodna poważnej i ważnej rozmowy z ludźmi.
I dlatego będziecie mnie spotykać w Sztuce Wyboru.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Ile placówek liczy Muzeum Narodowe w Gdańsku?