stat
Impreza już się odbyła

Życie to sztuka wyboru. Spotkanie #1 z Jarosławem Wałęsą

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu "Życie to sztuka wyboru" x Agnieszka Michajłow w Sztuce Wyboru

8 maja o godz. 19:00 Agnieszka Michajłow spotka się
z Jarosławem Wałęsą.

PO CO NAM TA EUROPA?
Jarosław Wałęsa. Syn swojego ojca, dziecko szczęścia, politolog i polityk, miłośnik Gdańska. Od 10 lat poseł do Parlamentu Europejskiego. W tym roku kandyduje do PE po raz trzeci.

Każdy z nas, każdego dnia dokonuje wyborów, które wpływają na nasze życie. Raz są to lepsze, raz gorsze wybory, ale zawsze są pouczające. Takie były i są moje decyzje życiowe i tak też jest w życiu moich bohaterów. Chcemy i będziemy rozmawiać o ich wyborach, o ich życiu publicznym i prywatnym.
Zapraszam na cykl spotkań i rozmów w Sztuce Wyboru.
Agnieszka Michajłow

Agnieszka Michajłow
Ćwierć wieku byłam dziennikarką polityczno- społeczną i pracowałam w Radiu Gdańsk. Przez 25 lat zadałam politykom i innym ważnym ludziom tysiące ciekawych i ważnych pytań. Byłam wielokrotnie nagradzana. W 2019 roku wiatr polityki przeniósł mnie ze strefy radiowej do strefy komunikowania. Wciąż jednak jestem głodna poważnej i ważnej rozmowy z ludźmi.
I dlatego będziecie mnie spotykać w Sztuce Wyboru.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?