stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

"Zwierzyniec" prelekcja Prof. Bralczyka (1 opinia)

Serdecznie zapraszamy na godzinne spotkanie z Profesorem Jerzym Bralczykiem inspirowane książką "Zwierzyniec". Wszyscy wiemy, że Profesor Bralczyk ma dużo do powiedzenia na temat znaczenia słów, bardzo się cieszymy, że tyle uwagi poświęcił także zwierzętom. Wiecie, że krótka nazwa świadczy często o ważności? Stąd zwierzęta dla nas ważne, jak kot, pies czy koń, mają nazwy jednosylabowe. Książka Zwierzyniec jest ciekawą propozycją nie tylko dla przyrodników.

Jeśli lubicie bawić się słowami, ciekawi Was jak doszło do tego, ze łoś jest łosiem - serdecznie zapraszamy na godzinne spotkanie z Profesorem Jerzym Bralczykiem, inspirowane książką Zwierzyniec. Przez kuluary językowych zawiłości przeprowadzi nas ksiądz Krzysztof Niedałtowski.

UWAGA!
Na wydarzenie obowiązują zapisy:
zapisy.ciee@pomorskieparki.pl
Prosimy w tytule maila wpisać "zwierzyniec".
Partnerem wydarzenia jest Hevelianum. Prelekcja odbędzie się w Wozowni.

Spotkanie realizujemy dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Uwaga, zmiana terminu prelekcji!

    Szanowni Państwo,
    Zaistniała konieczność wyznaczenia nowego terminu spotkania z profesorem Jerzym Bralczykiem. Nowy termin prelekcji Zwierzyniec to środa 20 października. Godzina (17:00) oraz miejsce (Wozownia na Górze Gradowej) pozostają bez zmian.
    Osoby, które są zapisane na liście, automatycznie przepisane są na nowy termin. Zapisanych prosimy o kontakt z organizatorem zapisy.ciee@pomorskieparki.pl

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?

 

Najczęściej czytane