Impreza już się odbyła

Zrozumieć sierpień. Przynieś historię do dawnego Pałacu Ślubów

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych (Fundacja RC) i Europejskie Centrum Solidarności (ECS) zapraszają na niezwykłe wydarzenie do byłego Pałacu Ślubów, obecnie siedziby Fundacji RC w dniu 30 sierpnia br.

Spotkanie organizowane jest w ramach 8. edycji Programu "Zrozumieć Sierpień" i poświęcone będzie społeczności Gdańska, która w tych szacownych murach podjęła decyzję o wspólnym życiu małżeńskim. Zaprezentujemy Państwu Galerię "Portrety Małżeńskie" 10 par, które wzięły ślub w latach wielkiego przełomu lat 80-tych w naszym kraju.

W trakcie spotkania chcielibyśmy dać szansę zwiedzenia miejsca, wzajemnego poznania się, podzielenia się własną historią, przeżycia kilku niezapomnianych chwil w dawnym Pałacu Ślubów.

Ogromną atrakcją wieczoru, i naszym prezentem dla Państwa będzie specjalny koncert wspaniałych artystów związanych z krakowską PIWNICĄ POD BARANAMI.

Oprócz tego będziemy serwować poczęstunek, a Zespół Fundacji RC da Państwu szansę pozostawienia swoich zdjęć i innych dokumentów (w formie skanów) związanych z Waszym ślubem.

Program:

16.30 - zwiedzanie obiektu byłego Pałacu Ślubów, Dwór Uphagena "Mon Plaisir"
17.00 - przywitanie gości przez organizatorów spotkania, informacja o programie ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ i o obecnej aktywności w "Pałacu"
17.30 - otwarcie Galerii PORTRETY MAŁŻEŃSKIE
18.00 - podziel się swoją historią - mikrofon dla chętnych
18.30 - koncert OKNO DO WOLNOŚCI/artyści pomogą nam ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ
19.30 - rozmowy w kuluarach, przy poczęstunku i drinku
20.30 - zakończenie imprezy


Wstęp na wszystkie wydarzenia 30.08 w Fundacji RC jest bezpłatny. Będzie można przekazać darowiznę do specjalnie oznakowanych skarbonek na cele renowacji dawnego Pałacu Ślubów i funkcjonowania w nim centrum organizacji pozarządowych.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszą sceną zawodową w Gdyni, wystawiającą spektakle jeszcze przed II wojną światową był: