• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Zróbmy sobie renowację! | Dwudniowe warsztaty z odnawiania mebli

Ze względu na ogromnie zainteresowanie warsztatami w ubiegłych latach, w tym roku prosimy, aby w pierwszej kolejności zgłaszały się osoby, które nie miały jeszcze okazji uczestniczyć w zajęciach z renowacji mebli.

Prowadzący: Paweł Machomet (Rzuć Pan Okiem)
kategoria wiekowa: dorośli, seniorzy

zapisy: Natalia Wiśniewska / n.wisniewska@laznia.pl

Dwudniowe warsztaty skierowane są do domowych majsterkowiczów, amatorów renowacji i kolekcjonerów wzornictwa. Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki zdobędą wiedzę związaną z samodzielnym odnawianiem mebli. Poprzez praktyczne działanie zapoznają się z podstawami demontażu, oczyszczania i wykańczania mebli drewnianych, zasadami usuwania starych powłok, dobierania odpowiednich narzędzi i materiałów, sposobami wypełniania ubytków, przygotowywania drewna do nakładania nowych warstw wykończenia oraz tapicerowania, w tym doboru odpowiednich tkanin obiciowych, wykończeń i kolorów.

Warsztaty realizowane w zakresie zadania "Nowy Port. W Centrum" w ramach kontynuacji projektu "Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku".

Informacja o biletach

wstęp bezpłatny
ilość miejsc ograniczona
sie 20-21

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 500 zł
sie 26

piątek, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakich latach dyrektorem Teatru Wybrzeże był Maciej Nowak?