• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zrób porządek w głowie - warsztaty

Zrób porządek w głowie - warsztaty filozoficzne. Często czujemy się zagubieni w gąszczu myśli, albo coś się nam nie mieści w głowie. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty, w trakcie których pokażemy, jak można ten chaos uporządkować.

27 czerwca - 2 sierpnia 2022, godz. 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 4-8

poniedziałek - piątek, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 450 zł
Uczestnicy poznają mniej znaną twarz filozofii - praktyczną umiejętność orientowania się w świecie pojęć i zjawisk. Warsztaty poprowadzi Paweł Paniec. Skierowane są do osób dorosłych, które zaczynają swoją przygodę z filozofią i chcą rozwijać jej znajomość. Obowiązują zapisy: osobiste w filii, telefoniczne i e-mailowe.

Otaczająca nas rzeczywistość, mimo że ogromna, ostatecznie sprowadza się do tego, co mieści się w naszych głowach. W związku z tym nic dziwnego, że często czujemy się zagubieni w gąszczu myśli, albo coś się tam nie mieści. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty, w trakcie których pokażemy, jak można ten chaos uporządkować. Uczestnicy poznają mniej znaną twarz filozofii - praktyczną umiejętność orientowania się w świecie pojęć i zjawisk. Porozmawiamy o tym, jak myśliciele dochodzą do swoich przekonań, a także o tym, jak mimo różnic poglądów, możemy budować wartościowe relacje.

Paweł Paniec - filozof, edukator, popularyzator filozofowania z dziećmi i dorosłymi, który od kilkunastu lat na żywo i online przekonuje, że myślenie ma przyszłość.

Obowiązują zapisy! (osobiście w godzinach pracy filii, e-mail: bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl, tel. 58 500 00 80).

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy! (osobiście w godzinach pracy filii, e-mail: bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl, tel. 58 500 00 80)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbył się pierwszy pokaz "Pierścienia Nibelunga" w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane