stat
Impreza już się odbyła

Zrelaksowana para - aromaterapia i medytacje

Jak poradzić sobie ze stresem, natłokiem myśli, napięciem i zmęczeniem. Ten weekend to warsztaty z uważności, technik relaksacji i poprawiania jakości naszego życia. Będziemy uczyć się głębokiej relaksacji, ćwiczyć jogę i techniki zdrowego oddechu, medytować, jeść zdrowo, głęboko i spokojnie spać, w pięknym otoczonym parkiem i lasami, Pałacu. Zapraszamy na długi listopadowy weekend, który przywróci Wam równowagę i siły.

Gośćmi specjalnymi naszego wspólnego weekendu będą:
Hanna Łopuchow- farmaceutka, specjalista aromaterapii klinicznej, fitoterapeutka, która jako pierwsza w Polsce stworzyła kosmetyki ekologiczne i wegańskie. Aromaterapia, jest metodą holistyczną, łączącą wszystkie aspekty zdrowia i dobrostanu człowieka. Właściwie dobrane olejki eteryczne pogłębiają oddech, oczyszczają i dotleniają organizm, budzą dobre emocje oraz sprzyjają gotowości wejścia w stan uważności.  Aromaterapia jest naturalnym wsparciem praktyki medytacyjnej.

Magdalena Tybura - nauczyciel MBLC (Mindfulness Based Living Course), prowadzi kursy uważności z ramienia Mindfulness Association Polska.

O Mindfulness
Dzięki praktykom uważności poprzez medytacje, stajemy się świadomi naszych nawykowych wzorców reagowania i postrzegania samych siebie i otaczającego nas świata. Świadomość ta stwarza nieograniczone możliwości rozwoju, wglądu, wyjścia z trybu 'auto pilota', a w efekcie prowadzi do odczuwania większej satysfakcji z życia i pełniejszego z niego czerpania. Obok technik medytacyjnych, uważność rozwija współczucie, życzliwość i akceptację, gdyż kształtują one postawę pełną otwartości i zrozumienia dla naszych życiowych doświadczeń.

Dla kogo
Praktyka uważności dostępna jest dla wszystkich - to jedynie zaniedbywana umiejętność, którą warto obudzić i rozwijać.

Czego się spodziewać
Podczas weekendu nauczymy się podstaw Mindfulness i poznamy kilka technik medytacyjnych. Dowiemy się jak dzięki świadomemu oddechowi możemy uspokoić nasz umysł, jak ciało może stanowić wsparcie i ostoję dla naszego dobrostanu oraz jak zachować pogodę ducha na co dzień.
 
Program pobytu:

Piątek 8 LISTOPADA

Godz. 14.00 zameldowanie w hotelu
Trzydaniowa lekka i zdrowa obiadokolacja w hotelowej restauracji w godz. 16.00-20.00
18.00 rozruch na świeżym powietrzu i spacer po 200 letnim parku w pobliżu pałacu
20.00 Relaks w strefie SPA- saunowanie z elementami aromaterapii

Sobota 9 LISTOPADA
Pyszne śniadanko w formie bufetu z wyborem produktów regionalnych (sery, miody i wędliny, chlebek własnego wypieku) w godz. 7.00-10.00
Godz. 10.30-13.00 Wykład i warsztaty z aromaterapii i jej wpływu na proces relaksacji i regeneracji organizmu
13.00-14.00 przerwa kawowa i czas na ciekawe rozmowy
16.00-19.00 obiadokolacja w hotelowej restauracji
19.00-20.30 wieczorna medytacja

Niedziela 10 LISTOPADA
Godz. 7.00-10.00 pyszne śniadanko
Godz. 11.00-12.30 nordic walking po lasach Borów Tucholskich
14.00 - 16.00 Medytacja i techniki relaksacji ciała i umysłu
16.00-19.00 Obiadokolacja
19.00 Aqua aerobic

Poniedziałek 11 LISTOPADA
Pyszne śniadanko w Sali wodnej w godz. 7-10.00
11.00 Yoga
Check-out do godz. 12

Pakiet weekendowy obejmuje pobyt z wyżywieniem, wszystkie zajęcia, wykłady oraz warsztaty, strefę Wellness & SPA z saunami i jacuzzi oraz parking przed hotelem. Pełny pakiet 3 noclegów już od 245 zł/os/doba w pokoju dwuosobowym.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem rezerwacji lub recepcji: rezerwacja@hanzapalac.pl , kontakt tel. + 48 52 320 90 94, recepcja@hanzapalac.pl
 
Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów w recepcji SPA pod numerem tel. +48 52 38 152 34 lub spa@hanzapalac.pl
 
Hotel zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy dokładnie rozpoczęła działalność Opera Leśna w Sopocie?