stat
Impreza już się odbyła

Zmysły - spektakl dla najnajów 1-5 lat

Teatrzyk Co w Trawie Piszczy to pierwsza na Pomorzu grupa specjalizująca się w spektaklach z nurtu inicjacyjnego (nasze projekty dedykujemy dzieciom od 1 roku życia).

gru 16

czwartek, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
lut 5

sobota, godz. 10:00, 12:30, 15:00

bilety 85 zł
Kup bilet
Gramy bez nagłośnienia, blisko widza, ale też bezpiecznie. Aktorzy Teatrzyku Co w Trawie Piszczy w swoich działaniach odwołują się do dziecięcych gier i zabaw. Nasze spektakle utkane są z pięknych obrazów, bogatych w sensoryczne rekwizyty.

Spektakl ZMYSŁY trwa dwadzieścia kilka minut, a po przedstawieniu zakładamy możliwość zabawy i interakcji z udziałem rekwizytów.

Projekt ZMYSŁY powstawał w 2 etapach - pierwszą jego częścią były warsztaty dla mam z małymi dziećmi, które zakończyły się wspólnym pokazem pt. "Okulary". Niektóre wykorzystane w przedstawieniu zabawy czy utwory (np. Jak wygląda wiatr D. Wawiłow z muzyką A. Brody) pochodzą właśnie z tych spotkań na gdyńskim Oksywiu.
W drugim etapie do pracy nad spektaklem dołączyli Celina Fit i Maciej Konieczny, którzy na co dzień współtworzą teatrzyk najnajowy Małej Agencji Kulturalnej znany jako Teatrzyk Co w Trawie Piszczy.

Okulary i sprzęty domowe - Iza Terek-Jopkiewicz,
Oczy, uszy, nos - Regina Biała,
Buzia - Magdalena Kurek
Zdjęcia - Adam Bogdan

Obsada:
Celina Fit
Katarzyna Witkowska
Maciej Konieczny

Produkcja: Mała Agencja Kulturalna

13 października 2019r. | niedziela
g.10:00
g. 11:30
ul. Długa 50/51 | Gdańsk
(Teatr Korkoro/Teatr w Oknie)

Bilety:
20zł/osoba
50zł/rodzinny (3 osoby)

W spektaklu wykorzystano piosenkę "Różowy" Agaty Świętoń oraz "Jak wygląda wiatr" wiersz Danuty Wawiłow z muzyką Ani Brody.

Organizator wydarzenia: Teatr Korkoro
Partnerzy: Teatr w Oknie, Fundacja Theatrum Gedanense

Bilety do nabycia przed spektaklem oraz tutaj:

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakim miastem związana jest Magdalena Grzebałkowska - specjalistka od reportaży biograficznych, laureatka wielu nagród, finalistka Nagrody Literackiej Nike?