• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zimowe przedstawienie Teatru Blaszany Bębenek

1 grudnia 2023 zapraszamy najmłodszych do Filii Naukowej na zimowy spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. W poszukiwaniu świątecznej gwiazdki.

mar 24

niedziela, godz. 10:00, 13:00, 16:00

bilety 100, 80, 35 zł
Kup bilet
kwi 23-24

wtorek - środa, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
ulgowy 33 zł
Dwójka elfów na polecenie świętego Mikołaja wyrusza do lasu, aby odnaleźć gwiazdkę, która straciła swoją moc i spadła na ziemię, a bez której nie mogą odbyć się Święta Bożego Narodzenia. Okazuję się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliża widzom czym jest prawdziwa przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób oraz że od prezentów ważniejszy jest klimat świąt i możliwość wspólnego spędzania czasu.

Teatr Blaszany Bębenek to grupa pasjonatów i profesjonalistów, mających wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia imprez dla dzieci. Różnorodny repertuar zawiera m.in. przedstawienia autorskie, spektakle teatralne, animacje, a wszystko okraszone muzyką i śpiewem na żywo. W naszych przedstawieniach dzieci mogą brać czynny udział. tak twórcy piszą o sobie na swojej stronie internetowej.
 
Wydarzenie sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Przymorze Wielkie. 

 

Opinie

Sprawdź się

Hanna Raniszewska występuje pod pseudonimem:

 

Najczęściej czytane