stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zielona wyspa - warsztaty z sadzenia nadmorskiego rokitnika

Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Emigracji łączą siły! W ramach cyklu #MuzeaNaWarsztat przez całe wakacje, w każdy wtorek i czwartek od 10:00 do 15:00, spotykamy się na placu przy ulicy Zawiszy Czarnego, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego środowiska oraz wspólnie stworzyć niezwykłe i ekologiczne pamiątki prosto znad morza.

lut 2

środa, godz. 18:30

bilety 80 zł
przedsprzedaż 50 - 70 zł
Kup bilet
lut 6

niedziela, godz. 11:00

ulgowy 7 - 10 zł
Tym razem poznamy tajniki ogrodnictwa i jedną z najpiękniejszych nadmorskich roślin rokitnik. Porozmawiamy o jego leczniczych właściwościach (to witaminowa bomba!), nauczymy się dbać o roślinę i zasadzimy ją w stworzonej przez siebie doniczce. Rokitnik powędruje z Wami do domu. Zasadźcie go na balkonie, działce lub innym dozwolonym miejscu, zostawcie w doniczce wybór należy do Was.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami. Warsztaty mają charakter otwarty uczestnicy mogą dołączyć w dowolnym momencie ich trwania.

Prowadzenie: Tomasz Sosnowski Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: plac przy ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Antoni Suchanek, polski malarz marynista, ma swój pomnik w Trójmieście. Gdzie dokładnie się znajduje?