Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Zic Zac - spektakl gościnny

teatr tańca
kasy:
58 351-01-01
wystawia:
Gdański Teatr Szekspirowski
czas trwania:
1 godz. 5 min. (bez przerw)
5.0 2 oceny 1 10
ZIC ZAC

Klub nocny. Ona i on stają się marionetkami DJ'a, który muzyką oddziałuje na całe ich jestestwo. Wszystko zaczyna się od rytualnego połączenia w parę. Ona i on powoli pozbywają się wszelkich zahamowań, dają upust frustracjom, lękom i ukrytym namiętnościom, aż wreszcie są w pełni wyzwoleni i gotowi zatracić się w sobie nawzajem.

"Zic Zac" to przedstawienie naszego pokolenia. Ukazuje różne etapy relacji: upodobania i antypatie, brutalne początki i filozoficzne debaty, wrażliwość i okrucieństwo, osobiste lęki i potrzebę odnalezienia drugiej połowy. Wszystko to osadzone w psychodelicznej podróży pełnej humoru, a przede wszystkim znakomitej muzyki.

"Niektóre sposobności łatwiej wykorzystać, gdyż towarzyszy im właściwa ścieżka dźwiękowa, inne tracimy ze względu na jej brak. Jak powiedział Nietzsche, "muzyki słuchamy naszymi mięśniami". Zic Zac we wspaniały sposób ilustruje, jak wyglądają mięśnie podczas słuchania muzyki - warto to zobaczyć." - Tańcząc do ścieżki dźwiękowej życia - Mirun Suru

Scenariusz, reżyseria, choreografia: Andrea Gavriliu

Występują: Andrea Gavriliu, Stefan Lupu, Gabriel Costin

Recenzja Trojmiasto.pl

Kultura Rumunii przegrała z pogodą. O Tygodniu Rumuńskim w Teatrze Szekspirowskim Kultura Rumunii przegrała z pogodą. O Tygodniu Rumuńskim w Teatrze Szekspirowskim

Kultura Rumunii przegrała z pogodą. O Tygodniu Rumuńskim w Teatrze Szekspirowskim (23 opinie)

Tydzień Rumuński to pierwszy wymagający sprawdzian dla Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, który...

10 czerwca 2015

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery