stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Zbiory - wieczór poetów i pisarzy

  • piątek, 6 listopada 2020, godz. 18:00 - 19:30
  • Lokalizacja
    Gdańsk, online
    Organizator: Projektornia
  • Bilety
    wstęp wolny

Piszesz wiersze? Zapisujesz swoje przemyślenia w innych formach literackich? Jeśli tak, to zachęcamy do podzielenia się swoją twórczością. Organizujemy pierwsze "Zbiory" podczas których zaprezentujemy Wasze nadesłane utwory w formie nagrania audio w parku im. J. J. Haffnera w Gdańsku Brzeźnie. Z wybranych fragmentów powstanie półtoragodzinny materiał. Nie zabraknie również muzyki stanowiącej tło do nagranych tekstów.

Dnia 6 listopada o godz. 18.00 odpalamy nagrania i zapalamy nastrojowe światła. Na ponad godzinę wybrany zakątek parku zamieni się w miejsce prezentacji Waszych tekstów. SPOTKANIE I PREZENTACJA NAGRAŃ ODBĘDZIE SIĘ W FORMIE SŁUCHOWISKA ONLINE.

Zadbamy o scenerię i klimat tego wyjątkowego wieczoru, oferując Waszym tekstom iluminację świetlną, która zamieni fragment parku w miejsce sprzyjające skupieniu. Wspólnie przeżyjemy miły wieczór, słuchając Waszych utworów w przestrzeni nadmorskiego parku.

Do 18 października 2020 r. prześlij napisany przez siebie wiersz, anegdotę lub ulubiony, krótki fragment swojego dłuższego tekstu na adres projektornia@gak.gda.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Zbiory" zgłoszenie.

Wraz z tekstem prześlij Kartę zgłoszenia. Wydrukuj ją, podpisz, zeskanuj lub zrób zdjęcie i wyślij wraz z utworem. Karta zgłoszenia i regulamin na stronie www.gak.gda.pl lub www.projektornia.gak.gda.pl

Zaprosimy Cię na nagranie tekstu. Nagrania będziemy realizować od 19 do 30 października 2020 r. Terminy nagrań będziemy ustalać telefonicznie. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, aby czytać własny tekst, znajdziemy wspólnie inne rozwiązanie. Objętość wybranego do emisji tekstu będzie zależała od liczby zgłoszeń.

Na pytania chętnie odpowiemy pod numerem tel. 58 343 46 91

Organizator: Projektornia Gdański Archipelag Kultury

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym gdyńskim kinem, otwartym w 1926 roku, było: