• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zbigniew Szwoch: Kajakiem po wodach północy

GAK Plama (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza na spotkanie o podróżach Zbigniewa Szwocha - gdańszczanina, alpinisty, kajakarza, dwukrotnego prelegenta na festiwalu "Kolosy". 12 stycznia opowie on o swoich wyprawach kajakiem po wodach północy: Norwegii, Grenlandii, Wysp Owczych, Islandii.

mar 9

sobota, godz. 14:00

Gdańsk,
bilety 359,00 zł
"Chciałbym Was zabrać w podróż kajakiem po wodach północy. Będzie wiosło, będzie wiatr oraz historia marzeń zwykłego chłopaka z Gdańska, który ponad wszystko pokochał eksplorować ten świat od strony wody. Norwegia, Grenlandia, Wyspy Owcze, Islandia. Ponad rok w krajach nordyckich na przestrzeni ostatniej dekady. Osobliwe wrażenia w świecie, w którym to natura od zawsze rozdawała karty. Ale znalazło się w niej miejsce także dla ludzi."

Zbigniew Szwoch (ur. 1986) - Gdańszczanin, na co dzień alpinista, z zamiłowania podróżnik, kajakarz, człowiek z północnym DNA. Przez ostatnią dekadę (2011-2021), poza codziennymi obowiązkami i normalną pracą, w każdej wolnej chwili był myślami na Północy. Żył od wyprawy do wyprawy.W krajach nordyckich spędził ponad rok, z czego zdecydowaną większość za kołem podbiegunowym. Dwukrotny prelegent na festiwalu "Kolosy". Wolna dusza. Marzycielski, acz skrupulatny, który pokochał eksplorować świat północy od strony wody. Autor strony zb-szwoch.pl. Od 7 stycznia 2022 szczęśliwy ojciec bliźniąt: Oli i Jasia.

Opinie

Sprawdź się

Największym wydarzeniem FETY 2022 r. był występ słynnego niemieckiego Theater Titanick. Podaj tytuł spektaklu, który wówczas wystawili.