stat
Impreza już się odbyła

Zażyj Dawkę Wiedzy #3

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Zażyj Dawkę Wiedzy. To już trzecie takie spotkanie w Trójmieście. Tym razem oprócz projekcji filmu i dyskusji, wzbogacimy wydarzenie o warsztaty testowania substancji przy użyciu testów kolorymetrycznych, a także akcję foto Support. Don't Punish.

Data nieprzypadkowa - 26.06 to Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Narkomanii (właśc. Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi), dlatego głównym tematem dyskusji będzie kwestia uzależnień. Dawniej instytucje państwowe wykorzystywały tę datę do pokazania swoich "osiągnięć" w zakresie kontroli narkotyków, aktualnie tego dnia na całym świecie odbywają się akcje kampanii Support. Don't Punish, mające na celu odzyskanie i zmianę narracji tego dnia - zwrócenie uwagi na to co rzeczywiście działa, czyli na zaprzestanie karania osób uzależnionych, a zamiast tego wspieranie ich, a także promocję zdrowia i redukcji szkód.

Miejsce: uniwersytet SWPS w Sopocie, ul. Polna 16/20, aula 0.4

Plan wydarzenia:
16.00 - warsztaty testowania substancji z użyciem testów kolorymetrycznych
17.00 - projekcja filmu 'A Day in the Life: The World of Humans Who Use Drugs'
18.00 - dyskusja z ekspertem dr Pawłem Atroszko


W przerwach, a także po zakończeniu programu będziemy robić zdjęcia na ściance Support. Don't Punish, które umieścimy na naszym profilu facebookowym, oraz stronie kampanii.
Więcej informacji o kampanii: http://supportdontpunish.org/

Ilość miejsc ograniczona! Osoby z biletami będą miały pierwszeństwo.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Gdańsk posiada wyjątkowe muzeum, w którym co roku organizowane są wydarzenia muzyczno-artystyczne, niespotykane w innych miastach Polski. Jakie to muzeum?