• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Zaz - Organique Tour (2 opinie)

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów. Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, ...), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz - przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

jazz - koncerty w Trójmieście


Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: "Je veux", "On ira", "Éblouie par la nuit", "Que vendra" i jej najnowszym hicie "Imagine".

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam "de la joie et de la bonne humeur", który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do "la vie en rose". W końcu czyż Zaz - której prawdziwe imię to Isa - nie jest damą jasnych kolorów?

Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 25 listopada o godz. 11:00.
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada, godz. 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada, godz. 11:00
Kup bilet
sie 21

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 3

sobota, godz. 19.00

bilety 40 zł
Kup bilet

Opinie (2)

 • (1)

  Ciekawe czy zaśpiewa "la ballade" LeNormana ;)

  • 1 1

  • Doskonały...

   ... numer! Z pięknym, wywołującym uśmiech wideoklipem! Lubimy to! :-)

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Cykl "Gdańsk według..." doczekał się 5 zeszytów. Komu, jak dotąd, nie poświęcono książki w tym cyklu?