• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zaczynamy od Bacha

Barroco - perła o nieregularnym kształcie, nietypowość, tak właśnie można opisać koncert "Zaczynamy od Bacha". Na scenie usłyszymy najbardziej znane koncerty kameralne wybitnych kompozytorów epoki baroku, takich jak Antonio Vivaldi, Johann Sebastian Bach oraz Georg Friedrich Händel. Koncert jak i cała epoka baroku, będzie barwny i nietypowy.

w każdą sobotę (do 27.08), godz. 12:05

Wstęp wolny
sty'23 15

niedziela, godz. 20:00

bilety 107 - 188 zł
Kup bilet
BalticAlians powstało w listopadzie 2018 roku. Idea powstania orkiestry zrodziła się ze wspólnej pasji studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku do smyczkowej muzyki kameralnej i chęci dzielenia się nią z innymi. Dzięki takim atutom jak młodość, zapał i talent, grupa tworzy najbardziej inspirujący i obiecujący zespół działający na Pomorzu. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę wirtuozów (dyrygentów i solistów) dąży do przełamania szablonowych koncertów muzyki klasycznej. Głównym celem jest połączenie kunsztu instrumentów smyczkowych z nowatorskim podejściem do muzyki.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Jesteśmy młodą i pełną energii orkiestrą, która pragnie zrealizować swoje marzenia! Już 19.08.2021 wystąpimy w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Będzie to dla nas bardzo ważna chwila w życiu. Będziemy mogli zaprezentować się nie tylko jako członkowie Orkiestry Kameralnej BalticAlians, ale przede wszystkim jako soliści. Potrzebujemy waszego wsparcia, aby móc zapłacić za wynajem sali na próby oraz koncert jak również transport. Z naszej strony zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby koncert "Zaczynamy od Bacha"- Koncert Najbardziej Znanych Koncertów Barokowych był niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do wsparcia naszej zrzutki: https://zrzutka.pl/koncert-zaczynamy-od-bacha-orkiestry-kameralnej-balticalians

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co jest najstarszym zabytkiem Sopotu?