• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zacznijmy jeszcze raz - pokaz online

  • sobota, 23 maja 2020, godz. 20:00
  • Lokalizacja
    Gdynia, online

Drodzy widzowie zapraszamy na Zacznijmy jeszcze raz online. Każdy zakupiony bilet upoważnia do obejrzenia spektaklu nawet z całą rodziną!, a jednocześnie do 25% zniżki przy zakupie biletu na dowolnie wybrany spektakl z naszego repertuaru po otwarciu naszej instytucji. Kod zniżkowy otrzymają Państwo wraz z zakupionym biletem na spektakl online.

Gramy dla Was: 9 i 23 maja. Kod dostępu do pokazu online mogą Państwo zakupić za 25 zł poprzez nasz system biletowy.

Link do zakupu biletów: https://gck.interticket.pl/program/zacznijmy-jeszcze-raz-5854

Link do transmisji:https://live.interticket.pl/

Widownia pokładała się ze śmiechu! To farsa napisana inteligentnie i z wyczuciem humoru - Dziennik Bałtycki

Podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w spektaklu Zacznijmy jeszcze raz. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf (autorkę tekstów do telewizyjnego kabaretu Rozmowy w Tłoku z programu Szymon Majewski Show) dla dwojga aktorów Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej.

Oboje doskonale czują się w komedii, uprawiają stand-up, parodię, improwizują i kochają kabaret. Ten spektakl stwarza im doskonałą okazję do żonglerki tymi wszystkimi formami.

Zacznijmy jeszcze raz nie jest kolejną kopią amerykańskiego sukcesu z Broadwayu. Ola Wolf z maestrią napisała sztukę o nas bardzo bliską polskiemu widzowi, ciepłą i cholernie mądrą. Pewnie o tym, że zawsze (chociaż wstyd, cierpi nasze ego i nie wiadomo od czego zacząć) warto podjąć walkę o kogoś kto nas kocha z wzajemnością.

Ona terapeutka uzdrawiająca związki małżeńskie. On pacjent rujnujący związek małżeński. Ona opanowana, kompetentna i przewidywalna. On nieopanowany, niekompetentny i nieprzewidywalny. Wszystko jasne. Czyżby? Przyjdzie im rozegrać pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi. Wiele masek (ich czy waszych?) przyjdzie im zerwać, wiele grzechów (ich czy waszych?) przyjdzie im zdemaskować, wiele błędów przyjdzie im naprawić.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI 2018

Spektakl Zacznijmy jeszcze raz otrzymał Nagrodą Publiczności na 11. Katowickim Karnawale Komedii.

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA GDYNI 2018

Tomasz Sapryk otrzymał Nagrodę Prezydenta Gdyni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru za reżyserię spektaklu Zacznijmy jeszcze raz.

Pamiętajcie to poker mistrzów aktorstwa, nie wiadomo kto i co ma w kartach i to jest piękne w tym spektaklu, i to jest piękne w życiu dopóki trwa walka, dopóki nam zależy. Zagrają dla Was o najwyższą stawkę MIŁOŚĆ.

Obsada:
Aldona Jankowska
Tomasz Sapryk

PRAPREMIERA 14 lipca 2017 r.

Tekst: Aleksandra Wolf
Reżyseria: Tomasz Sapryk
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Małgorzata Zwolińska
Asystentka reżysera: Alicja Cembrowska
Autor monologu Karola: Marek Modzelewski
Wizualizacje: Sebastian Mul
Światło i dźwięk: Jarosław Barczewski

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Które muzeum w Trójmieście posiada taras z widokiem na Zatokę Gdańską?