Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Z pamiętnika samotnika (czyli żywoty nieświętych) (1 opinia)

komedia monodram spektakl muzyczny
kasy:
58 351-15-12
data premiery:
25 września 2021
czas trwania:
90 min.
Z pamiętnika samotnika (czyli żywoty nieświętych)
10.0 1 ocena 1 10
"Z pamiętnika samotnika (czyli żywoty nieświętych)"

Teksty: Marek Sadowski
Występują: Marek Sadowski, Sasza Reznikow, Patryk Skarbek-Tłuchowski
Muzyka: Patryk Skarbek-Tłuchowski oraz Maciej Łyszkiewicz, Sasza Reznikow, Marek Sadowski
Kostiumy aktorów: Halina Skriabin, ZOI Atelier

To muzyczna propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią spojrzeć na świat z lekkim przymrużeniem oka. To wieczór pełen uśmiechu i refleksji nad codziennością, przeplatany biograficznymi wątkami z życiorysów świetnie znanych gdyńskiej Publiczności aktorów. Na scenie staną Sasza Reznikow oraz Marek Sadowski, gwarantując sporą dawkę pozytywnej energii, w sam raz na (post)pandemiczną rzeczywistość. Wykonają dla Państwa piosenki o dzisiejszych czasach, zagwozdkach, a przede wszystkim złożonych relacjach damsko-męskich oraz zawodzie aktora. Niemal 90 minut gwarantowanej rozrywki, w wyjątkowym klimacie Teatru Gdynia Główna.

Informacje o twórcach:

Marek Sadowski - aktor, poeta, tekściarz, tłumacz. Pół-Krakus, pół - Gdynianin. Zanim zawodowo zajął się aktorstwem, pisał i wystawiał własne teksty, w tym nagradzany monodram "Dylemat Niebieski", którym zdobył zaproszenie na Festiwal Festiwali Teatru Jednego Aktora (TOSTJA) gdzie miał zaszczyt występować obok aktorów takich jak Ewa Błaszczyk, Dorota Stalińska czy Jan Peszek. Przy okazji premierowego wystawienia monodramu poznał Ewę Ignaczak oraz Idę Bocian, czego owocem jest obecna współpraca z Teatrem Gdynia Główna. Po trzech latach studiów filologii romańskiej na specjalności translatorycznej, rozpoczął naukę w PPSWA im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Od 2015 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Na scenie zawodowej debiutował w 2012 roku rolą krawca Motla w "Skrzypku na dachu" w reżyserii Jerzego Gruzy. W Teatrze Gdynia Główna występuje w spektaklach "Pomiędzy" oraz "Burmistrz".

Sasza Reznikow - absolwent krakowskiej AST, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Szerokiej publiczności znany z ról filmowych i telewizyjnych. Obecnie na małym ekranie można oglądać go w serialach "Święty" oraz "Sprawiedliwi Wydział Kryminalny". Uzdolniony pianista i kucharz-amator. Właściciel kota Browara.

Patryk Skarbek-Tłuchowski - absolwent Akademii Pomorskiej i Akademii Muzycznej w Gdańsku, czujący muzykę od jazzu przez rock do poezji śpiewanej, aranżer, kompozytor i klawiszowiec, a także pedagog i nauczyciel.Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Mam ochotę iść

    Mam nadzieje że będą również inne terminy ( nie mogę być teraz) a jestem fanką i znajomi też Pana M .Sadowskiego Pan S. Reznikow też jest świetny.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery