stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Yumi Ito | Szymon Mika Duo

Yumi Ito | Szymon Mika to duet tworzony przez utytułowanych muzyków młodego pokolenia.

paź 7

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 20 zł
lip'22 31

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
Kup bilet
Yumi Ito, wokalistka, laureatka słynnego konkursu Montreux Jazz Festival, większość życia spędziła w Szwajcarii, ale jej korzenie sięgają dwóch odległych krajów - Polski i Japonii. Od lat wypracowuje swoje miejsce na scenie muzyki improwizowanej, współtworząc nietuzinkowe projekty z muzykami z całego świata.

jazz - koncerty w Trójmieście


Szymon Mika w 2015 zdobył Pierwszą Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Gitary Jazzowej im. Jarka Śmietany, a rok później został okrzyknięty Jazzową Nadzieją Roku.

Ito i Mika po raz pierwszy spotkali się w 2017. Wraz z międzynarodowym zespołem stworzonym na potrzeby rocznego projektu Focus Year Band wystąpili u boku takich artystów jak Dave Holland, Avishai Cohen czy Becca Stevens. Od tego czasu kontynuują współpracę w kameralnym dwuosobowym składzie, wspólnie tworząc kompozycje rozpięte pomiędzy jazzową improwizacją a niebanalnym liryzmem. Ich gitarowo-wokalny duet hipnotyzuje publiczność oryginalnym, wyrafinowanym brzmieniem, wychodząc daleko poza schematy kojarzone z tego typu projektami.

linki:
https://youtu.be/WVS9b8My2_g?t=18
https://www.youtube.com/watch?v=jvlZBvDw404
https://www.youtube.com/watch?v=aZ9tONMNyno

BILETY:
>>> 35 zł

online: http://teatrboto.interticket.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

"Wesołe Kumoszki z Windsoru" były pierwszym spektaklem granym na deskach: