• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

XX lat podróży z Origonauts

Zapraszamy na wystawę fotografii Patrycji Bruckiej zatytułowaną "XX lat podróży z Origonauts". Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 8 - 31 stycznia 2022.

cze 4-5

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 15:00

Wstęp wolny
"Na prezentacji chcę przekazać, że wiem, jakie to uczucie tańczyć bachatę w dakarskim klubie i tracić oddech, podziwiając kunszt budowniczych Baganu. Opowiem, jak doprawić tom kha gai i przyrządzić uzbecką jagnięcinę, tak by rozpływała się w ustach oraz jak po wielodniowym trekkingu w górach Chamar Daban krzepi tłuste sało zakrapiane wódką. Potrafię czytać symbole w ormiańskich świątyniach Karabachu i wiem, dlaczego koczowniczki z Lorestanu ubierają się w baśniowo kolorowe suknie. Nie idę na rekord, nie kręcą mnie kolekcje pieczątek w paszportach. Razem z grupą Origonauts & Wiercany Explorers jestem propagatorką świadomego i odpowiedzialnego podróżowania" - o wystawie mówi Patrycja Brucka.

Patrycja Brucka - Kaszubka, nieprzypadkowa rusycystka i pasjonatka Wschodu, podróżniczka i miłośniczka poznawania świata wszystkimi zmysłami. Połączyła swoją pasję odkrywania krajobrazów, kultur, smaku i dźwięków z pracą zawodową. Ślizgała się po jeziorze Bajkał i wspinała na Kilimandżaro, odwiedziła 36 krajów, przemierzając Daleki Wschód, Azję Centralną, Afrykę i Europę.

Cyprian Wieczorkowski - Kurator wystawy, podróżnik, projektant komunikacji wizualnej, producent muzyczny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Tryptyk "Sąd Ostateczny" Hansa Memlinga można zobaczyć w: