stat
Impreza już się odbyła

XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Zapraszamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek w dniach 8 15 maja 2021r. Przygotowaliśmy dla Was literackie niespodzianki.

17 września - 3 października 2021, godz. 16:00 - 21:00

Gdańsk, ul. Szopy LKW GALLERY
Wstęp wolny

11 września - 18 grudnia 2021, godz. 19:30

Wstęp wolny
Rozpoczniemy akcją: Kto rano wstaje, prezent dostaje. Czytelnicy, którzy w sobotę 8 maja, jako pierwsi odwiedzą biblioteki: Główną, Kokoszki, Lawendową lub Manhattan, otrzymają niespodzianki. W każdej filii czekać ich będzie 25, więc lepiej się pospieszyć.

Gratką Tygodnia Bibliotek będzie spotkanie na żywo, w przestrzeni cyfrowej, z autorką bestsellerowych kryminałów - Katarzyną Bondą. Warto zapisać sobie w kalendarzu datę: 13 maja 2021r. godz. 20:00. To właśnie wtedy spotkamy online z mistrzynią kryminałów.

14 maja o godz. 17:00 odbędą się warsztaty z twórczego pisania, które poprowadzi Barbara Piórkowska, znana trójmiejska pisarka. Obowiązują zapisy! Szczegóły na naszej stronie wbpg.org.pl/warsztaty_pisania

15 maja o godz. 12:00 to z kolei punkt obowiązkowy dla rodziców, opiekunów i dziadków, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozbudzać dziecięcą wyobraźnię. Tego dnia Wioleta Karpowicz, aktorka z Teatru Miniatura, poprowadzi warsztaty aktorskie, podczas których zdradzi kilka tajemnic dotyczących głośnego czytania.

Obowiązują zapisy! Szczegóły na naszej stronie: wbpg.org.pl/warsztat_jak_czytać_dzieciom

Podczas Tygodnia Bibliotek poznacie także odpowiedź na pytanie: Dlaczego warto czytać? Koniecznie sprawdźcie, jak na to pytanie odpowiedzieli zaproszeni przez nas goście!

Dowiecie się także, kogo i co Znajdziecie w bibliotece. Autorki i autorzy zachęcą do odwiedzin w naszych filiach i opowiedzą co nieco, o wybranych książkach.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Architektem, który zaprojektował eklektyczną willę, dzisiejszą siedzibę Muzeum Sopotu był: