stat
Impreza już się odbyła

Wywołani - wystawa

Wystawa jest prezentacją wybranych dyplomów, które powstały w ostatnich latach w ramach Sekcji Fotografii i Multimediów Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni. Tytuł "Wywołani" nawiązuje do momentu ujawniania się obrazu fotograficznego w procesie analogowym a jednocześnie umownie odnosi się do momentu kiedy młodzi twórcy decydują się na wyrażenie i zaprezentowanie swojej wizji fotografii.


Autorzy zdjęć: Zuzanna Bodzoń, Victoria Cwintal, Kamila Haas, Martyna Juchniewicz, Julia Kaszubowska, Kaja Kontrymowicz, Joanna Pozańska, Kamila Solarz, Urszula Stępień, Marianna Sykutera, Judyta Zariczniak

Nauczycielami, którzy wchodzą w skład Sekcji i wspierają uczniów przy pracy nad dyplomami są: dr Małgorzata Borowska, Małgorzata Jarocka, Jacek Paluchowski, dr Piotr Zabłocki, Tomasz Zerek.

Dodatkowo na wystawie można zobaczyć animacje z pracowni Projektowania Multimedialnego prowadzonej przez dr Piotra Zabłockiego.

Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie jest szkołą plastyczną powstałą w 1945 kształcącą młodzież w następujących specjalnościach: aranżacja przestrzeni, fotografia artystyczna, techniki rzeźbiarskie, projektowanie graficzne.

Wystawę można oglądać od 1 do 31 grudnia w Miejskiej Informacji.
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota 9.00 - 15.00

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co jest najstarszym zabytkiem Sopotu?