stat

Wystawa rysunku Wojciecha Strzeleckiego

Zapraszamy do Galerii ZPAP przy ul. Mariackiej 46/47 w Gdańsku na wystawę rysunku Wojciecha Strzeleckiego. Relacje z otwarcia wystawy będzie można zobaczyć na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

19 lipca - 11 sierpnia 2021, godz. 18:00

Gdańsk,

29 czerwca - 10 września 2021

WOJCIECH STRZELECKI. Urodzony w 1955 roku w Sopocie. W 1978 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej. W 1982 roku uzyskał w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa w Pracowni prof. Jerzego Zabłockiego. Od 1984 pracuje w katedrze Rysunku, Malarstwa i Rzeźby na Wydziale Politechniki Gdańskiej. W 1992 roku uzyskał stopień naukowy dr sztuki, zakończony w 2006 roku stopniem dr hab.Sztuki. Obecnie posiada tytuł profesora Politechniki Gdańskiej. Mieszka w Sopocie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?