stat
Impreza już się odbyła

Wystawa prac Michała Bacy

W styczniu zapraszamy do Galerii Sztuki na wystawę malarstwa Michała Bacy. Krakowski artysta maluje wszechstronnie: postacie, martwe natury, wnętrza, ciekawą architekturę. Inspiracji szuka także w naturze, utrwalając na płótnie urzekające pejzaże, ogrody, kwiaty czy zwierzęta.

Prace kuchenne i łazienkowe - Piotr Boacki

5 października - 11 listopada 2018, godz. 19.30

Gdańsk,
Wstęp wolny

Bursztyn klasycznie - wystawa

7 września 2018 - 10 marca 2019, godz. 10:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 12 zł
ulgowy 6 zł


Na wystawie w Dworku Sierakowskich tym razem Michał Baca zaprezentuje PORTRETY. Na wernisaż zapraszamy we wtorek, 9 stycznia 2018 r. o godz. 18.00. Wystawę będzie można oglądać codziennie w godz.12.00-18.00 do 4 lutego.

Michał Baca
Urodzony w Krakowie w 1958 r. Studia na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Juliusza Joniaka w 1983 r. Stypendysta MKiS oraz Prezydenta m. Krakowa. Autor 40. wystaw indywidualnych m.in. w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Zakopanem, Olsztynie, a także w Akwizgranie, Frankfurcie, Norymberdze, Wiedniu, Thorn (Holandia), Eferding (Austria) i Florencji. Uczestniczył w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą, m.in. we Francji, Szwecji, Danii, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii i USA. Jest laureatem kilku nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach malarskich. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach instytucji i osób prywatnych w kraju i zagranicą.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij