stat

Wystawa pokonkursowa Młodzi na Start

Zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego Gdynia na wyjątkową odsłonę wystawy Młodzi na Start. Wyróżnione projekty będzie mógł zobaczyć każdy, bez względu na panujące ograniczenia. Zobaczcie wystawę Młodzi na Start w witrynach budynku IV PPNT Gdynia.

Co roku kulminacją konkursu była dedykowana wystawa podczas Gdynia Design Days. W tym roku, w obliczu pandemii musieliśmy zmienić formę i termin. Przeprojektowaliśmy nasze założenia, tak aby w nowej i dynamicznie zmieniające się rzeczywistości kontynuować promowanie dobrego projektowania i młodych projektantów.

Na wystawie zaprezentujemy najlepsze prace konkursowe młodych artystów, projektantów i studentów kierunków projektowych i artystycznych. Temat tegorocznej edycji to: Design XXI wieku. Zadaniem uczestników było zdefiniować czym jest design przyszłości, na jakie pytania będzie odpowiadał, jakie materiały będą dla niego charakterystyczne, co będzie ważniejsze: mieć czy być, minimalizm: wybór czy konieczność. Kuratorem wystawy jest Małgorzata Szczepańska, redaktor naczelna Elle Decoration.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?