stat

Wystawa malarstwa Romana Timofiejuka

Klub Marynarki Wojennej zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Romana Timofiejuka pt. Biała Fotografia. Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek 15 listopada, o godzinie 18.00 w Małej Galerii Klubu Marynarki Wojennej. Wstęp wolny.

Wystawę będzie można oglądać do 6 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00. W sobotę i niedzielę na życzenie.

Roman Timofiejuk - artysta fotografik, mieszka w Gdyni. Od 1988r. jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, należy do Stowarzyszenia Morsy Gdyńskie i Oddziału Fotograficznego Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Fotografią zajmuje się od 1975r. a w jego dorobku artystycznym jest wiele indywidualnych i zbiorowych wystaw oraz udział w różnych konkursach i projektach fotograficznych. Tworzy fotografie przeważnie czarno-białe, ale koloru nie unika. Fotografowanie przestrzeni jest jego ulubionym zajęciem. Interesuje się cyfrowym przetwarzaniem fotografii i jej zastosowaniem w różnych technikach twórczych. Performer i Instalator. Jest uczestnikiem i organizatorem rozmaitych przedsięwzięć artystycznych, kulturalnych związanych ze Sztuką i Fotografią. Obecnie poświęca się całkowicie działalności artystycznej i wystawienniczej.

Ostatnie wystawy:

2019r. Biała Fotografia
2019r. Performens- "Intelektualna Pobudka Fotograficzna"
2018r. "Biało-Czerwona" R.Timofiejuk i A. Zembik
2018r. Instalacja KOD"
2017r. Rzeczywistość Symetryczna"
2016r. Odyseja
2015r. Obraz polski
2014r. multimedialna wystawa Genotyp
2013r. H&O Harmonia Obiektywna
2002r. Veduty"

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Gdzie odbyły się pierwsze edycje Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - dzisiejszej wizytówki Gdyni?