stat

Wystawa malarstwa Patryka Jankowskiego "Z pasją przez życie"

Filia 7 Broadway Biblioteki Sopockiej zaprasza do oglądania wystawy malarstwa Patryka Jankowskiego pt."Z pasją przez życie". Wystawa otwarta od 14 listopada 2016 do 14 stycznia 2017 w godzinach pracy biblioteki.
Sopot Brodwino, ul.Kolberga 9, Ip. winda

tel.58 551 98 40
Wstęp wolny!

Patryk Jankowski - z wyboru student Ekonomiki Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Gdańskim, jednak jego pasją od dzieciństwa była sztuka. Wiele lat maluje obrazy o różnej tematyce, które można oglądać w wielu prywatnych domach i placówkach oświatowych na Mazowszu, skąd pochodzi. Jego talent doceniano od najmłodszych lat, zdobywał główne nagrody w wielu konkursach. Do Trójmiasta sprowadziły go studia i chęć poszukiwania życiowego azylu. Mimo kierunku nie związanego ze sztuką i wielu zajęć, ciągle tworzy nowe prace. Fascynuje go natura, barwy, kontrasty, piękno kobiecego ciała. Obecnie zajmuje się głównie malarstwem i rysunkiem. Technika większości prac to akryl na płótnie bawełnianym naciągniętym na blejtram pokryty werniksem kończącym, rzadziej olej. Grafiki wykonuje ołówkiem oraz węglem na papierze. Często powtarza, że w życiu piękne są tylko chwile i takie chwile pokazuje w swoich obrazach.

Źródło: opracowanie autora wystawy.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?