• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wystawa malarstwa Grażyny Kunickiej

W dniu 30 maja 2022 r. o godz.18.00 w Galerii ZPAP przy ul. Mariackiej 46/47 w Gdańsku zostanie otwarta jubileuszowa wystawa Grażyny Kunickiej zatytułowana "Czas, którego nie ma".

lip 15

piątek, godz. 18:00 - 21:00

Wstęp wolny

12 - 25 sierpnia 2022, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wystawa czynna w dniach 30.05-29.06.2022 r, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-17.00

Relacja z otwarcia wystawy będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.zpap-gdansk.pl i w mediach społecznościowych.

kuratorka wystawy: Grazyna Tomaszewska-Sobko

Grażyna Kunicka Studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych (ASP) w Gdańsku na wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. K. Bereźnickiego. Dyplom w 1987 r.Uprawia malarstwo, ceramikę, ilustrację książkową, pracowała z niepełnosprawnymi intelektualnie, prowadzi warsztaty rozwoju artystycznego z ceramiki, malarstwa i rysunku. Wykładała na studiach podyplomowych. Kuratorka cyklicznych wystaw inicjowanych przez Panią Marię Borkowską - Flisek w NCK w Gdańsku. Animuje współpracę wystawienniczą z Litwą. Była rezydentką WL4. Zrealizowała cykl filmów na temat technik malarskich i rysunkowych oraz ceramicznych dla początkujących.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Od lat Gdynia jest gospodarzem jednego z największych festiwali muzycznych w kraju Open’er Festival. Gdzie odbyła się pierwsza edycja imprezy?

 

Najczęściej czytane