• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa ilustracji Angusa Gray Burbridg

W dniu 27 sierpnia 2022 r. w Galerii ZPAP "Projektanci na Piwnej" przy ul. Piwnej 67/68 w Gdańsku zostanie otwarta wystawa ilustracji Agnusa Gray Burbridge zatytułowana "SWEET & SOUR".

21 listopada - 21 grudnia 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny

11 września - 31 grudnia 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny
Miejsce: Galeria ZPAP przy ul.Piwnej 67/68 w Gdańsku

Wystawa czynna od 28 sierpnia do 18 września 2022 r. , od wtorku do niedzieli , w godz. 13.00-17.00.(w poniedziałki galeria zamknięta)

kurator wystawy Piotr Kowalski

Angus Gray Burbridge - Brytyjczyk mieszkający w Milanówku w okolicach Warszawy.

Artysta pracował dla wydawnictw i agencji brandingowych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, na Cyprze i w USA, w Wielkiej Brytanii ilustrował dla Sunday Telegraph i Radio Times, w Niemczech dla Freundin Magazine, Playboy Deutschland i Stern. Wieloletnia współpraca z Bertelsmann to serie okładek jak dla powieści Stevena Kinga. Jego ilustracje stworzyły rozpoznawalność takich marek jak austriackie likiery i praliny Mozart, polskie Pudliszki (w obu przypadkach zaprojektował całą markę), czy ostatnio fińska margaryna FINUU, duet win Angello, czy seria win Maestro.

W dzieciństwie zapalony archeolog - amator chętnie angażuje się w projekty związane z tym tematem. Okładki naukowych publikacji, czy ikona Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej to jego cichy wkład w polską archeologię. Pasja ilustratorska nie mieści się w ramach komercji i zaowocowała ilustracyjnymi komentarzami zamieszczanymi na Facebooku: www.facebook.com/theGrayH oraz wieloma seriami ilustracji tworzonymi "dla siebie" i dla tych, którym odpowiada specyficzne poczucie humoru i dystans do świata

Opinie

Sprawdź się

W jakim mieście znajduje się siedziba główna ERGO Hestii?