stat
Impreza już się odbyła

Wystawa fotografii i spotkanie z Lipali

W dzień 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 12 stycznia 2020 roku, zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii z koncertów Tomka "Lipy" Lipnickiego i zespołu Lipali, wykonanych przez Adama Kwiatkowskiego.

Rozpoczęcie wystawy - od godziny 9:30.
Bilet wstępu na wystawę to datek do puszki WOŚP.

Kopię każdej prezentowanej fotografii będzie można zakupić, odpowiednio zwiększając zawartość puszki WOŚP. Liczba fotografii do zakupu limitowana, każda fotografia opatrzona godłem oryginalności autora i liczbą wydrukowanych egzemplarzy.

Wystawę uświetni spotkanie i rozmowa z Lipą, Lukiem, Romanem i Gajowym, czyli całym Lipali.
Godzina rozpoczęcia spotkania z Zespołem zostanie doprecyzowana - obserwujcie informację na Wydarzeniu.

Rozmowę z Lipali, pod hasłem "Życie muzyka rockowego: emocje, nadzieje, satysfakcja", poprowadzi Agnieszka Rucińska vel Laura Palmer. Pojawi się również możliwość zadania pytania Muzykom lub uzyskania od Nich autografów np. na zakupionej fotografii.

Wydarzenie odbędzie się w Łąka Studio w Gdańsku, ul. Łąkowa 35/38. (wejście do studia znajduje się na tyłach sklepu spożywczego popularnej sieci.

Całość uzyskanych datków będzie wpłacona i rozliczona z WOŚP.

Zapraszamy serdecznie! Obserwujcie informację na Wydarzeniu - w miarę zbliżania się daty 12 stycznia 2020 roku, pojawią się informacje doprecyzowujące harmonogram.

Z pozdrowieniami dla Wszystkich fanów twórczości Tomka, Lipali, miłośników całej muzyki rockowej i fotografii.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jaki sposób zginął Zbyszek Cybulski?