• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wystawa fotografii Włodzimierza Śliwinskiego: Zakątki sopockiej przyrody (1 opinia)

Zapraszamy na wystawę Zakątki sopockiej przyrody. Fotografie Włodzimierza Śliwinskiego przedstawiają zaledwie fragmenty bogatej sopockiej przyrody.

4 - 30 czerwca 2024, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

1 czerwca 2023 - 30 września 2024

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na terenie Sopotu nie trzeba szukać lasu czy udawać się środkami transportu w odległe miejsca, aby móc zachwycić się pięknem natury. Wystarczy zboczyć ze znanych ścieżek wydeptywanych po chodnikach w drodze do pracy, szkoły czy sklepu. Podczas tych niemal codziennych marszrut przeważnie nie zwracamy uwagi na przydrożne drzewa, krzewy oraz nieliczne kwiaty przedzierające się przez systematycznie strzyżone trawniki.

Włodzimierz Śliwiński - absolwent WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowca WSWFiT w Sopocie Kamiennym Potoku na kierunku Turystyka i Rekreacja, gdzie wraz ze studentami organizował iprowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie dla uczniów szkół podstawowych. Współzałożyciel Koła Sopockie Potoki (w 2009 roku) w strukturze Polskiego Klubu Ekologicznego. Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. We współpracy zBiblioteką Sopocką prowadzi od 2013 roku ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu Razem w plenerze (wcześniej Sekrety Sopockiej Przyrody). Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.

Opinie (1)

 • Ciekawa wystawa

  Ciekawa wystawa, zapraszam do oglądania.
  @fotografiaaadam

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jedna z najbardziej unikalnych w Polsce kolekcji zbiorów archeologicznych, pochodząca z Afryki, zawiera...?