stat

Wystawa fotografii Hanny Banackiej

Biblioteka Sopocka i Filia 8 zapraszają na wystawa fotografii Hanny Banackiej IZRAEL - migawki. Wystawa będzie dostępna od 6 września do 29 października w godzinach otwarcia filii.

Autorka o sobie:
Przyszłam i jestem. Jestem jak ten kolorowy ptak! Kocham kolory i one kochają mnie. Fotografuję. Moje fotografie są zazwyczaj bardzo barwne. Tak właśnie widzę Świat i tak go pokazuję. Pokazuję na mniejszych i większych wystawach w różnych miejscach Sopotu. Od kilku lat z wielką pasją zajmuję się też decoupageem - sztuką zdobienia. Potrafię najsmutniejszy przedmiot zmienić w kolorowy i radosny. Moimi pracami obdarowałam rodzinę i przyjaciół w Polsce i za granicą. Kolory inspirują, wyrażają radość, wyzwalają pozytywne uczucia w relacjach międzyludzkich. Kolory to... radosny Świat. Uczę się fotografii i jej obróbki pod kierunkiem Pani Marzeny Parowińskiej na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sopocie.

Godziny otwarcia biblioteki:


  • poniedziałek, wtorek, czwartek 12.00-19.00

  • środa 10.00-15.00

  • piątek 8:00-15:00

5 września - 31 października 2021, godz. 14:00

Gdańsk, ul. Biskupia 4
Wstęp wolny

23 września - 7 listopada 2021, godz. 14:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W jakim trójmiejskim teatrze grała Teresa Budzisz-Krzyżanowska?