stat
Impreza już się odbyła

Wystawa Tomasza Gromy

W dniach od 4 do 31 maja 2021 roku, przechadzając się wzdłuż szklanych ścian Sopoteki galerii kultury multimedialnej, będą mogli Państwo zapoznać się z obrazami Tomasza Gromy. Na wystawie opatrzonej tytułem Tęskniąc do wakacji zaprezentowane zostaną przekrojowe pejzaże nawiązujące do krajobrazów zainspirowanych wakacjami i urlopem.

23 września - 6 października 2021, godz. 19.00

Sopot,
Wstęp wolny

1 - 15 października 2021, godz. 18:00

Wstęp wolny
Tomasz Groma o sobie:

Nazywam się Tomasz Groma. Urodziłem się 15.08.1979 r. w Łodzi. Jestem absolwentem Wydziału Biotechnologii Politechniki Łódzkiej, ukończyłem również studia podyplomowe Bezpieczeństwo i Higiena Pracy na PŁ i tym się dziś zajmuję zawodowo.
Sztukami plastycznymi interesowałem się od dzieciństwa, ale nie ukończyłem żadnej formalnej szkoły w tym kierunku. Malarstwo jest moją pasją i sposobem na uwolnienie emocji od 2015 roku.
Pasję i zamiłowanie do sztuki odziedziczyłem po ojcu, który był absolwentem ASP oraz babci, która również zajmowała się malarstwem.

Moje ulubione techniki to olej i akryl na płótnie. Najchętniej maluję impresjonistyczne pejzaże leśne, górskie i marynistyczne. Chętnie poznaję nowe techniki i eksperymentuję.

W swoim dorobku posiadam wiele wystaw indywidualnych na terenie Polski w Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Bydgoszczy.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?