• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wystawa Tomasza Cieślikowskiego

Jeśli bywacie na wydarzeniach kulturalnych w Trójmieście to na pewno kojarzycie Tomasza Cieślikowskiego, który swoim nieodzownym aparatem uwiecznia wszystkie pełne emocji i bardzo ulotne momenty z życia kulturalnego. Tym razem Tomasz odwiedzi Plamę ale wyjątkowo stanie po drugiej stronie obiektywu, ponieważ to on i jego zdjęcia staną się bohaterami wieczoru.

10 - 31 sierpnia 2022, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

27 lipca - 31 sierpnia 2022

Sopot,
Wstęp wolny
Obrazowo, czyli dokumentacja na luźno tego, co dzieje się w moim życiu. Sama nazwa powstała szybko i spontanicznie. Z kilku pomysłów na nazwę pozostał właśnie ten, a czemu? Łatwo zapamiętać i unika pretensjonalności.

Dokładnie tak! Zapraszamy na wernisaż wystawy Tomasza Cieślikowskiego!

"Na wystawie będzie można w większości zobaczyć fotografie z moich tzw. przeglądów miesiąca wrzucanych na bloga. Nie ma tematu przewodniego, chyba że nazwiemy to "Codziennością".
Nie zamykam się tematycznie, więc będzie trochę taki miszmasz z tego, co podpatruję w mieście i poza nim. Gdzieś przez lata wyrobił się u mnie styl życia, w którym natura i plener przeplatają się z życiem miejskim. Dzieje się to samo, bez większego planowania."


Tomasz Cieślikowski
Fotograf i fotografik, znany przede wszystkim z prowadzenia bloga "Obrazowo".
Od dzieciństwa towarzyszyły mu aparaty fotograficzne. Długi czas zajmował się fotografią reportażową. Uprawia fotografię analogową i cyfrową. Obecnie skupia się na prowadzeniu bloga oraz tematycznych stron w mediach społecznościowych:
Facebook/Obrazowo 
Blog
Instagram/Obrazowo
You Tube/Obrazowo

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Noblista z Wrzeszcza, autor "Blaszanego bębenka", którego imię nosi galeria miejska to: